Зарубіжний досвід роботи з імплантами TM Motiva. Інтерв’ю з Константином Добряковим.

Фото - Зарубіжний досвід роботи з імплантами TM Motiva. Інтерв'ю з Константином Добряковим.

 

Грудні імпланти Мотіва дуже популярні в країнах, де приділяють особливу увагу безпеці імплантів в розумінні ускладнень після аугментаціЇ.

 

У цьому на власні очі переконався пластичний хірург з України Костянтин Володимирович Добряков, який був на стажуванні з пластичної хірургії у Південній Кореї. “Південнокорейські пластичні хірурги використовують восновному в своїй практиці імпланти Motiva Ergonomix”.

 

Костянтин Володимирович останнім часом теж все частіше використовує імпланти Motiva. Імпланти Motiva Ergonomix стали фаворитами Костянтина Добрякова завдяки консистенції, яка максимально відповідає консистенції нормальних жіночих грудей, тим, що після імплантації груди поводяться природньо. «Також цікава текстура імпланта. Це – нанотекстура, і за статистикою на ці імпланти на сьогоднішній день зареєстровано найменше ускладнень… Цікаво також те, що в розмірній сітці імплантів крок ширини основи імплантів становить всього 2,5 мм, що дозволяє більш точно підібрати імпланти за індивідуальними особливостями дівчини. Весь світ зараз все більше і більше схиляється до цих імплантатів. Тому я думаю, якщо дівчина хоче зробити операцію зі збільшення грудей, то це буде дуже розумний, хороший вибір».