Нове покоління високотехнологічних імплантатів

«Ми задаємо тон у галузі естетики грудей: високий технічний рівень, досвід розробки продуктів та глибоке розуміння пластичної хірургії – це ноти в мелодії створення імплантатів Motiva®»

– Хуан Хосе Шакон Куірос, генеральний директор

«Потреба в інноваціях у галузі грудних імплантатів зараз є високою, як ніколи. Для її задоволення потрібен творчий, стандартизований та безпечний підхід, зосереджений на людині, для того, щоб знайти кращі ідеї й оптимальні рішення як для хірургів, так і для пацієнтів»

– Сальвадор Дада-Сантос, керівник діяльності на міжнародному ринку

Присутність по всьому світу
Всесвітня естетична компанія

Згідно зі статтею в престижному виданні Boyd Report, центральна долина Коста-Ріки, де знаходяться виробничі потужності компанії Establishment Labs, стала місцем розвитку історії успіху медико-технологічної галузі, оскільки «там працює понад 50 компаній, що випускають медичні вироби, в тому числі компанії Baxter, St. Jude Medical, Hologic, Arthrocare, Allergan, Boston Scientific, Hospira, De Royal, Establishment Labs, Abbott Vascular та ін.»(1, 2) У нашому інноваційному виробничому процесі не передбачено використання води та інших матеріалів, таких як сіль та цукор, що значно зменшує наш вплив на навколишнє середовище.

Фото - Про нас
Екологічна відповідальність

Компанія Establishment Labs прагне підтримувати красу нашої планети. Вона працює з дотриманням чітких екологічних законів, стандартів та правил, що стосуються викидів шкідливих речовин у навколишнє середовище, очищення стічних вод та обробки твердих відходів, які створює компанія.

Окрім того, компанія здійснює власні ініціативи з охорони навколишнього середовища:

  • «Зелений» пакет спроектований з утилізованих компонентів та надрукований чорнилом на рослинній основі.
  • Повний цикл процесу хімічного відновлення.
  • Безводний виробничий процес.
  • Безсольовий процес текстурування.
  • Партнерство з фондом «Magic Trees» з метою збереження деяких лісів на Коста-Ріці.
Етичний статут

У компанії Establishment Labs усі співробітники, від операційних працівників до вищого керівництва, підписали та дотримуються Етичного статуту, який відображає наше прагнення до дотримання найвищих стандартів корпоративної поведінки.

Для лікарів і пацієнтів це означає, що «Вся наша компанія прагне надавати своїм клієнтам пристрої для імплантації виключно найвищої якості, яким властивий високий рівень безпеки».

Компанія Establishment Labs стала першим виробником грудних імплантатів, оприлюднивши всі результати перевірок своєї продукції, проведених сторонніми лабораторіями, сертифікованими Управлінням продуктів харчування та лікарських препаратів й CE.

Етичний і прозорий корпоративний кодекс поведінки.

100% ретельне вивчення пристроїв, що імплантуються.

Найвищий рівень безпеки.

Грудные импланты выбрать и приобрести по нормальной стоимости от компании motivaimplants.com.ua с доставкой по Киеву и Украине. Позвоните нашему продавцу по номеру: 380663069154 и он поможет ответить на интересующий вопрос Анатомические и круглые импланты какая разница? Мы предлагаем просмотреть Анатомические импланты фото на сайте motivaimplants.com.ua