Нове покоління високотехнологічних імплантатів

«Ми задаємо тон у галузі естетики грудей: високий технічний рівень, досвід розробки продуктів та глибоке розуміння пластичної хірургії – це ноти в мелодії створення імплантатів Motiva®»

– Хуан Хосе Шакон Куірос, генеральний директор

«Потреба в інноваціях у галузі грудних імплантатів зараз є високою, як ніколи. Для її задоволення потрібен творчий, стандартизований та безпечний підхід, зосереджений на людині, для того, щоб знайти кращі ідеї й оптимальні рішення як для хірургів, так і для пацієнтів»

– Сальвадор Дада-Сантос, керівник діяльності на міжнародному ринку

Присутність по всьому світу

Всесвітня Естетична Компанія

Згідно зі статтею, розміщеною у престижному виданні «Boyd Report», центральна долина Коста-Ріки є місцем успіху медико-технологічної галузі, оскільки «там працює понад 50 компаній, що випускають медичні вироби, в тому числі компанії Baxter, St. Jude Medical, Hologic, Arthrocare, Allergan, Boston Scientific, Hospira, De Royal, Establishment Labs, Abbott Vascular. Саме тут знаходяться виробничі потужності компанії Establishment Labs, яка виробляє імпланти грудей Motiva нового покоління

Фото - Про нас

Екологічна відповідальність

Компанія Establishment Labs піклується про екологію нашої планети. Виробництво організовано у суворій відповідності екологічному законодавству, з дотриманням всіх стандартів і правил, щодо викиду шкідливих речовин в атмосферу, очищення стічних вод та обробки твердих відходів.

Виходячи з цього, можна говорити про те, що імпланти грудей Motiva є екологічно чистим продуктом, адже компанія щодня впроваджує в життя ряд авторських ініціатив з охорони навколишнього середовища:

  • «Зелений» пакет виготовляється з утилізованих компонентів і надрукований чорнилом на рослинній основі;
  • повний цикл процесу хімічного відновлення;
  • безводний виробничий процес;
  • процес текстурування без використання солі;
  • спільна робота із фондом «Magic Trees» з метою збереження лісів Коста-Ріки.

Етичний статут

У компанії Establishment Labs усі співробітники, від операційних працівників до вищого керівництва, підписали та дотримуються Етичного статуту, який відображає наше прагнення до дотримання найвищих стандартів корпоративної поведінки.

Для лікарів і пацієнтів це означає, що «Вся наша компанія прагне надавати своїм клієнтам пристрої для імплантації виключно найвищої якості, яким властивий високий рівень безпеки».

Компанія Establishment Labs стала першим виробником грудних імплантатів, оприлюднивши всі результати перевірок своєї продукції, проведених сторонніми лабораторіями, сертифікованими Управлінням продуктів харчування та лікарських препаратів й CE.

Етичний і прозорий корпоративний кодекс поведінки.

100% ретельне вивчення пристроїв, що імплантуються.

Найвищий рівень безпеки.