Чому грудні імплантати Motiva?

Компанія Establishment Labs вже більше 10 років займається виробництвом високоякісних силіконових імплантів, завдяки чому грудні імплантати Motiva Implants® – це найбільш інноваційні імпланти молочних залоз, які на сьогоднішній день представлені на ринку:

 

  • 100% рівень безпеки завдяки візуальному індикатору бар’єрного шару;
  • менше 1% розривів і капсулярною контрактури за 5 років після імплантації;
  • досконала еластичність, що дозволяє легкого вводити імплант навіть через маленькі розрізи;
  • завдяки 100% наповненню гелем нового покоління грудні імпланти мають природний вигляд і приємні тактильні відчуття;
  • широкий вибір форм імплантів;
  • зручна установка і висока ступінь безпеки імпланта завдяки оптимізованій текстурі оболонки з висотою точки 3 мкм.

Грудні імпланти MOTIVA: ІННОВАЦІЇ, ЩО ЗАХИЩАЮТЬ

Безпека пацієнта – основна мета інноваційних розробок, які щодня проводять співробітники компанії Establishment Labs. 

 

У своїй більшості це сертифіковані в Сполучених Штатах і Європі фахівці в області індустрії краси, кожен з яких має за плечима більш ніж 30-річний досвід роботи. Саме тому жінки у всьому світі вибирають грудні імпланти Motiva.

 

Вдосконалені технології виробництва, відповідність європейським і американським стандартам якості доводять, що збільшити груди з використанням імплантів Motiva- це максимально безпечно.

Імпланти Motiva - ми перевищуємо навіть найвищі показники стандартів якості!

Грудні імпланти Motiva – це високоякісні імпланти молочних залоз, наповнені медичним силіконом, які використовуються для довгострокової імплантації. Всі імпланти Motiva пройшли повний спектр хімічних, фізичних і біологічних випробувань, результати яких зареєстровані в Управлінні продуктів харчування і лікарських препаратів.

 

Грудні імплантати виробляються виключно з сировини і матеріалів, які надходять від найбільших і найбільш авторитетних виробників в США, безпеку яких підтверджено більш ніж 30-річним досвідом їх застосування в медичній практиці.

 

Результати механічних випробувань імплантів перевищують вимоги стандартів Американського товариства випробувань і матеріалів (ASTM) F703-07 і ISO 14607: 2007.

 

Імпланти Motiva мають підвищений рівень безпеки, підтверджений результатами біологічних випробувань відповідно до американської та європейської фармакопеї, а також стандартом ISO 11737-1: 2006.1

 

Грудні імплантати від компанії Establishment Labs – це перші в світі грудні імпланти, які розроблені з застосуванням Технології внутрішньої безпеки Q, яка дозволяє ідентифікувати ваші грудні імпланти, за допомогою запатентованого портативного рідера.

Грудні імпланти Motiva: поліпшена продуктивність

Під час випробування середнє розтягнення оболонки вище більш, ніж на 715.39%.

Грудні імпланти Motiva мають у 100 разів менше бактеріальних екзотоксинів, ніж дозволено фармакопеєю США (USP) у 31-й редакції та фармакопеєю ЕЕС (Ph.Eur.) у 7-й редакції.

  • Середня прикладена сила, необхідна для розриву імпланту – 36.47 Ньютонів.
  • Прикладена для розриву сила у 4 рази перевищує зазначену у вимогах FDA.
  • Менш, ніж 1% випадків розриву і виникнення капсулярної контрактури після імплантації грудей за 5 років носіння імплантів.
  • 95% задоволених пацієнтів.