Чому грудні імплантати Motiva?

Компанія Establishment Labs вже більше 30 років займається розробками і виробництвом високоякісних силіконових імплантів, завдяки чому грудні імплантати Motiva Implants® – це найбільш інноваційні протезі молочних залоз, які на сьогоднішній день представлені на ринку:

 • 100% рівень безпеки завдяки візуальному індикатору бар’єрного шару;
 • менше 1% розривів і капсулярної контрактури за 5 років носіння після імплантації грудей;
 • досконала еластичність, що дозволяє легкого вводити імплант навіть через невеликі розрізи;
 • завдяки наповненню гелем нового покоління грудні імпланти мають природний вигляд і приємні на дотик;
 • широкий вибір форм імплантів;
 • зручна установка імпланта завдяки оптимізованій мікротекстурі оболонки;
 • підвищена фіксація імпланта у тканинах завдяки взаємодії з клітинами, що в рази знижує ризик його ротації.

Грудні імпланти Motiva: інновації, які захищають

Безпека пацієнта – основна мета інноваційних розробок, які щодня проводять співробітники компанії Establishment Labs. У своїй більшості це сертифіковані у Сполучених Штатах та Європі фахівці в області індустрії краси, кожен з яких має за плечима більш ніж 30-річний досвід роботи. Саме тому жінки у всьому світі обирають грудні імпланти Motiva.

Вдосконалені технології виробництва, відповідність європейським і американським стандартам якості доводять, що пластика грудей з використанням імплантів Motiva є виключно безпечною.

 «Як вузькоспеціалізований виробник грудних імплантів нового покоління, ми скооперувалися з кращими фахівцями нашої галузі, щоб забезпечити для вас надійність за допомогою інновацій».

Олів’є Турньє,
менеджер з продажу в Європі,
на Близькому Сході і в Африці.

Імпланти Motiva – ми перевищуємо навіть найвищі показники стандартів якості

Грудні імпланти Motiva – це високоякісні протези молочних залоз, наповнені медичним силіконом, які використовуються для довгострокової імплантації. Усі імпланти Motiva пройшли повний спектр хімічних, фізичних і біологічних випробувань, результати яких зареєстровані в Управлінні продуктів харчування і лікарських препаратів.

Протези грудних залоз виробляються виключно із сировини та матеріалів, які надходять від найбільших і найавторитетніших виробників силікону у США, безпека яких підтверджена більш ніж 30-річним досвідом їх застосування у медичній практиці.

Результати механічних випробувань імплантів перевищують вимоги стандартів Американського товариства випробувань і матеріалів (ASTM) F703-07 і ISO 14607: 2007.

Імпланти Motiva мають підвищений рівень безпеки, підтверджений результатами біологічних випробувань відповідно до американської та європейської фармакопеї, а також стандартом ISO 11737-1: 2006.1

Протези грудних залоз від компанії Establishment Labs – це перші у світі грудні імпланти, які розроблені із застосуванням Технології внутрішньої безпеки Q, яка дозволяє ідентифікувати ваш грудний імплант ззовні у кабінеті лікаря, за допомогою запатентованого портативного рідера.

Грудні імпланти Motiva: поліпшена продуктивність

Під час випробування середнє розтягнення оболонки вище більш, ніж на 715.39%.

Грудні імпланти Motiva мають у 100 разів менше бактеріальних екзотоксинів, ніж дозволено фармакопеєю США (USP) у 31-й редакції та фармакопеєю ЕЕС (Ph.Eur.) у 7-й редакції.

 • Середня прикладена сила, необхідна для розриву імпланту – 36.47 Ньютонів.
 • Прикладена для розриву сила у 4 рази перевищує зазначену у вимогах FDA.
 • Менш, ніж 1% випадків розриву і виникнення капсулярної контрактури після імплантації грудей за 5 років носіння імплантів.
 • 95% задоволених пацієнтів.