Чому Мотіва?

Завдяки досвіду компанії Establishment Labs, а також успішній розробці та розвитку інноваційної продукції, її технологічному виробництву та підтримці, силіконові грудні імплантати торгової марки Motiva Implants® є найбільш інноваційними імплантатами з існуючих на сьогоднішній день:

  • Сучасний дизайн оболонки, який забезпечує міцність грудного імплантату.
  • Виняткова еластичність для легкого введення через розрізи меншого розміру.
  • Ультра м’яке, формостійке гелеве наповнення для оптимального збереження форми і тактильних відчуттів.
  • Максимально широкий та різноманітний спектр форм імплантатів, здатний задовольнити очікування як хірурга, так і пацієнтки.
  • Ретельний підбір засобів для текстурування поверхні, без застосування сторонніх матеріалів, які здатні пошкодити оболонку імплантату.
Інновації відіграють ключову роль у забезпеченні безпеки.

Покращення методів виробництва, дотримання американських та європейських стандартів, а також запатентовані технології. В нашу епоху невизначеності метою інновацій має бути безпека пацієнта.

Для компанії Establishment Labs інновації – це наше повсякденне життя. Інженери та керівні співробітники компанії пропрацювали в індустрії естетики грудей понад 30 років, як у США, так і за кордоном.

«Як ключовий виробник грудних імплантатів нового покоління, ми співпрацюємо з кращими умами в галузі, щоб забезпечити вам безпеку, використовуючи інновації».

– Олів’є Турньє, менеджер з продажу в Європі, на Близькому Сході та в Африці./p>

Імплантати Motiva®

Перевищують показники найвищих стандартів якості

Силікони медичного класу призначені для довгострокової імплантації, що пройшли глибокі хімічні, фізичні та біологічні випробування, результати яких зареєстровані в Управлінні продуктів харчування та лікарських препаратів.

Сировина і матеріали надходять від найбільших та найбільш авторитетних виробників силікону в США, безпека яких в медичній практиці підтверджена понад 30-річним досвідом застосування.

Результати механічних випробувань, які перевищують вимоги стандартів Американського товариства випробувань і матеріалів (ASTM) F703-07 та ISO 14607:2007.

Підвищений рівень безпеки підтверджений результатами біологічних випробувань відповідно до американської та європейської фармакопеї, а також стандарту ISO 11737-1:2006.1

Компанія Establishment Labs пропонує перший у світі грудний імплантат, що містить Технологію внутрішньої безпеки Q, яка дозволяє ідентифікувати ваш грудної імплантат ззовні, в кабінеті лікаря, за допомогою запатентованого портативного рідера.

Оцінка з безпеки та продуктивності: відмінно!
Найвищий рівень безпеки

Силікони медичного класу, призначені для довгострокової імплантації, що пройшли глибокі хімічні, фізичні та біологічні випробування, результати яких зареєстровані в Управлінні продуктів харчування та лікарських препаратів.

Сировина і матеріали надходять від найбільших та найбільш авторитетних виробників силікону в США, безпека яких в медичній практиці підтверджена понад 30-річним досвідом застосування.

Підвищений рівень безпеки, підтверджений результатами біологічних випробувань відповідно до американської фармакопеї (АФ), 31-е видання, та європейської фармакопеї (ЕФ), 7-е видання для ендотоксину LAL, а також стандартом ISO 11737-1:2006.

Випробуваний рівень одиниць ендотоксину (ОЕ) в процесі виробництва на мл у зразках імплантатів Motiva® до стерилізації становив всього 1% від максимального значення, встановленого стандартом (американської та європейської фармакопеї), що свідчить про чистоту та контроль процесу виробництва

Покращена продуктивність

Результати механічних випробувань, які перевищують вимоги стандартів Американського товариства випробувань і матеріалів (ASTM)

Стандарти F-703 та мінімальне значення 450% згідно ISO 14607:2009.4, 5, 6

Подовження оболонки, яке у два рази перевищує мінімальне значення в 350%, передбачене ASTM F703-07.5, 6

Сила на розрив у чотири рази перевищує необхідну, відповідно до стандарту ASTM F703-07.5, 6

Коефіцієнт розриву є нижчим за 0,1%.15

Коефіцієнт задоволеності 94,5%.15

Импланты подобрать и приобрести по оправданной цене от компании Motiva Implants с доставкой по Киеву. Позвоните нашему продавцу по телефону: 380663069154 и он поможет разобраться Какой срок годности грудных имплантов? У нас возможно увидеть Виды грудных имплантов на сайте компании Motiva Implants