Інновації для максимальної безпеки

Покращені показники естетики грудей

Протягом понад 30 років досвіду виробництва інноваційних грудних імплантатів, розробка якісних грудних імплантатів завжди була природним результатом для засновників і топ-менеджерів компанії Establishment Labs. Як наслідок, імплантати Motiva® встановили той рівень інноваційної продукції, який завжди забезпечує безпеку.

Хоча ми поважаємо наше минуле, нас більше хвилює сьогодення та майбутнє, інноваційне, безпечне і прогресивне. Ми вважаємо, що цих цілей можна досягти шляхом включення поточних потреб та переваг пластичних хірургів і пацієнток у дизайн нашого продукту.

Наші пацієнтки і лікарі очікують від нас тільки кращого, і ми задовольняємо їх очікування великим спектром форм і розмірів грудних імплантатів для отримання відмінних естетичних результатів, а також нашими новими експлуатаційними характеристиками ProgressiveGel Ultima™ та інноваційною Технологією внутрішньої безпеки Q™. Використовуючи передовий, сучасний дизайн і технологію виробництва, компанія Establishment Labs гарантує, що силіконові грудні імплантати бренду Motiva Implants® – це кращий вибір для найвимогливіших пацієнтів та хірургів у всьому світі.

«Наші стандарти якості для грудних імплантатів є найжорсткішими в галузі, а наш процес виробництва постійно перевіряється органами охорони здоров’я країн із високим рівнем пильності. За результатами таких перевірок ми отримали схвалення регулюючих органів у понад 60 країнах по всьому світу».

-Роберт Де Мезервіль, менеджер з якості та клінічних питань в усьому світі

TrueMonobloc®

Оболонка з високими експлуатаційними характеристиками

Наша конфігурація TrueMonobloc® пов’язує всі компоненти імплантату з однаковою міцністю на розтяг. Це дозволяє оболонці виступати як цілісна конструкція, спрощує її введення та покращує механічні властивості імплантату в умовах напруження.5, 18.

Результати механічних випробувань імплантатів Motiva® перевищують специфікації ASTM F-703: Стандартні специфікації для імплантованих протезів молочної залози (розділ 9.2) 6, передбачені Управлінням продуктів харчування та лікарських препаратів, а також ISO 14607:2009 (розділ 7.0).4

BluSeal®

Повна безпека завдяки нашому візуальному індикатору бар’єрного шару

Повна безпека завдяки нашому візуальному індикатору бар’єрного шару.
Наш унікальний і запатентований індикатор бар’єрного шару забезпечує показник безпеки, властивий виключно імплантатам Motiva®. Наявність бар’єрного шару мінімізує дифузію силіконового гелю в організм. Цей показник є стандартом для галузі вже понад 20 років. Звівши витік гелю до мінімуму, ми можемо значно зменшити ризик капсулярної контрактури всіх імплантатів Motiva.
За допомогою нашого індикатора BluSeal® хірурги можуть достовірно перевірити наявність цього важливого компонента безпеки, що оточує весь імплантат. Це дає 100% гарантію його присутності у кожному використовуваному імплантаті Motiva. Індикатор BluSeal® відповідає найсуворішим стандартам якості та безпеки Американського товариства випробувань і матеріалів, а також ISO.

Властивості силіконового гелю

Реологічні властивості
Рівень в’язкопружності

Компанія Establishment Labs розробила всі імплантати за схемою, що передбачає можливість використання трьох різних гелів з високим коефіцієнтом зв’язування, які підбираються залежно від завдань конкретного дизайну, які відповідають зовнішньому вигляду, бажаному для пацієнтки.

Підкоривши собі реологічні властивості наших силіконових гелів, ми зуміли контролювати їх в’язкість та еластичність.

Наші силіконові гелі відповідають Специфікації для імплантованих протезів ASTM F 703-07, розділу 9.2.1.4, прийнятому Управлінням продуктів харчування та лікарських препаратів для зв’язування гелю, і розділу 10.2, використовуваному в якості орієнтира для характеристики твердості ProgressiveGel™, Progressive Gel PLUS™ і Progressive Gel Ultima™, і необхідному Управлінням продуктів харчування та лікарських препаратів для опису характеристик гелю, що використовується у грудному імплантаті.

Перехід до наступного покоління силіконового гелю для оптимальних експлуатаційних характеристик: оптимальні експлуатаційні характеристики з бажаною формою!

Фото - Інновації для максимальної безпеки
Фото - Інновації для максимальної безпеки
Правильний вибір для пацієнтки.
  • 3D-сканер нового покоління і система моделювання.
  • Точне вимірювання окружності тулуба і грудей пацієнтки.
  • Візуалізація майбутніх грудей на пацієнтці.
  • Підвищення ефективності.

Контрольовані поверхні

Поверхні імплантатів Motiva® формуються на одному етапі, що зменшує кількість маніпуляцій з оболонкою. Контрольована обробка поверхні здійснюється в процесі виробництва Motiva 3D Inversion™, без додавання будь-яких сторонніх матеріалів, що дозволяє досягти наступних показників:

SilkSurface™

NanoSurface™

 

В середньому: 49 000 контактних точок ~ 13 мкм/см2.

Фото - Інновації для максимальної безпеки

VelvetSurface™

MicroSurface™

 

1800-2200 контактних точок глибиною 40-100 мкм/см2.

Фото - Інновації для максимальної безпеки
Фото - Інновації для максимальної безпеки

Технологія внутрішньої безпеки Q™

Технологія внутрішньої безпеки Q™, транспондер пасивної радіочастотної ідентифікації (RFID), є першим у світі мікро-транспондером, допущеним Управлінням продуктів харчування та лікарських препаратів для використання в організмі людини, і єдиним транспондером, що має маркування CE при його використанні в грудних імплантатах. Використання технології внутрішньої безпеки Q™ дозволяє лікарям достовірно і точно визначати інформацію, що стосується грудного імплантату, за межами тіла в умовах поліклініки. Технологія внутрішньої безпеки Q™ складається з біосумісного мікро-транспондера, запрограмованого унікальною числовою послідовністю (довжиною 15 цифр), доступ до якого здійснюється запатентованим портативним рідером, яким необхідно провести над грудьми. 15-значний номер, який отримає рідер, відповідає захищеній онлайн-базі даних, яку можуть переглядати через Інтернет виключно уповноважені особи.

Завдяки технології внутрішньої безпеки Q™, лікарі та пацієнти отримують можливість проводити безпечну, неінвазійну перевірку даних, що стосуються імплантату. На відміну від продукту і гарантійних талонів, які, як правило, видаються пацієнтці після операції зі збільшення чи реконструкції грудей, технологію внутрішньої безпеки Q™ неможливо втратити або змінити. Надання вашим пацієнтам можливості використовувати грудні імплантати з технологією внутрішньої безпеки Q™ додатково гарантує їм спокій у разі виникнення проблем з безпекою або відкликання пристрою, допомагаючи таким чином забезпечити їх безпеку і благополуччя.

«Технологія внутрішньої безпеки Q, допущена до використання Управлінням харчових продуктів та лікарських препаратів – це перша у своєму роді технологія, яка передає електронний серійний номер з тіла для контролю пацієнтки та перевірки її імплантатів з міркувань безпеки, благополуччя, а також на випадок відкликання або виникнення побічного ефекту».

TrueTissue Technology™ & Ergonomix™

Технологія TrueTissue™ і Ergonomix™

Імплантати Motiva Ergonomix™ були розроблені для зручності як хірурга, так і пацієнтки. Пластичні хірурги стурбовані проблемами обертання, які виникають при використанні існуючих анатомічних імплантатів, а пацієнтки і партнери скаржаться на неприродний зовнішній вигляд і тактильні відчуття від цих імплантатів після імплантації. Наша команда розробників вирішила переосмислити те, як повинен виглядати природний грудний імплантат, а також те, чи здатний він якимось чином імітувати природний вигляд грудей. Скориставшись найсучаснішими доступними засобами і методами, ми знайшли відповідь на цю проблему, яка полягає в умілому застосуванні принципів ергономіки:

Motiva Ergonomix™ – це імплантати, що заповнені на 100%, які після імплантації отримують форму традиційних «анатомічних» імплантатів, без ускладнень, пов’язаних із обертанням і затвердінням імплантату. Технологія TrueTissue™ являє собою поєднання оболонки з певного пружного еластомеру та особливих реологічних властивостей матеріалу ProgressiveGel Ultima™, який під впливом сили тяжіння зміщує точку максимальної проекції на нижній полюс, коли пацієнтка перебуває у стоячому положенні. Коли пацієнтка лежить на спині, імплантати реагують на її положення аналогічно до природних грудей, і точка максимальної проекції зміщується ближче до середини грудей. Імплантати Motiva Ergonomix™ підлаштовуються під дією сили тяжіння під положення пацієнта, забезпечуючи максимально природний результат.

Фото - Інновації для максимальної безпеки
Фото - Інновації для максимальної безпеки

Від початку до кінця взаємодії з пластичним хірургом вас веде ретельно продуманий покроковий процес…