ЯКІ ГРУДИ НА ДОТИК І ЧИ Є ЧУТЛИВІСТЬ ПІСЛЯ ОПЕРАЦІЇ?

Фото - ЯКІ ГРУДИ НА ДОТИК І ЧИ Є ЧУТЛИВІСТЬ ПІСЛЯ ОПЕРАЦІЇ?

 

Це одне з найпоширеніших запитань на консультаціях у пластичних хірургів, адже воно хвилює всіх без виключення жінок.  

 

Отже, запам’ятайте:

 

  • Перших два-три тижні після операції майже у всіх жінок внаслідок набряку молочних залоз відбувається перетискання нервових закінчень, а отже досить значне оніміння грудей
  • Від одного до шести місяців потрібно для відновлення чутливості у більшості випадків, і саме такі терміни вважаються нормою
  • Лише орієнтовно 5% жінок стикаються з тим, що відновлення чутливості молочних залоз затягується до року – це відбувається здебільшого у випадку повторного протезування або рідше у жінок з малим об’ємом власних тканин грудей.

 

Для того, щоб прискорити процес відновлення чутливості після операції, потрібно чітко виконувати всі поради вашого пластичного хірурга: носити компресійну білизну, використовувати спеціальні гелі для зменшення набряку та приймати протизапальні препарати. 

 

І про приємне: досить високий відсоток жінок відзначають не зменшення, а, навпаки, збільшення чутливості грудей – через те, що імплант зсередини тисне на нервові закінчення, таким чином стимулюючи їх. Отже, відмовлятись від втілення заповітної мрії через страх втрати чуттєвості точно не варто! З імплантами TM Motiva відчуття власної привабливості точно будуть ще більш яскравими, а отже й чуттєвість підсилиться!