Як правильно підібрати компресійну білизну після імплантації грудей

Фото - Як правильно підібрати компресійну білизну після імплантації грудей

Вибір білизни після маммопластики дуже важливий. Перший час варто віддати перевагу компресійній.

 

Питання про те носити чи не носити компресійну білизну після операції по збільшенню грудей стояти не повинно. Потрібно відразу усвідомити важливий момент: компресійний білизна – це не зайва трата грошей, це обов’язковий атрибут процесу реабілітації після пластики грудей.

 

Компресійна білизна після маммопластики забезпечує 50% позитивного результату після операції.

 

До появи спеціальної компресійної білизни лікарі застосовували післяопераційне стягування грудей бинтами. Вважалося, що це сприяє фіксації як зовнішніх, так і внутрішніх тканин.

 

Зараз, на щастя, необхідність у цьому відпала, так як з’явилась компресійна білизна, яка допомагає правильно зафіксувати грудні імпланти після операції.

 

Ті жінки, які після операції не носили компресійної білизни, в результаті отримували такі неприємні сюрпризи, як широкі шрами у місці розрізу, розтягнення зони корекції і, навіть, деформацію грудей, що у подальшому призводило до повторної пластики.

 

Але, щоб компресійна білизна повністю виконувала свою функцію, потрібно обрати білизну правильного розміру.

 

Часто жінки вибирають компресійну білизну, покладаючись на розмір щоденного бюстгальтеру. Але це в корені невірно, так як білизна, призначена для повсякденного носіння, не виконує функцій компресійної.

 

Для вибору правильного компресійного бюстгальтеру потрібно зробити точні обміри грудей і під грудьми.

 

Якщо ви вирішили купити компресійну білизну перед операцією по збільшенню грудей, потрібно точно знати, які розміри мають грудні імпланти, які будуть використані лікарем. Це допоможе вам орієнтуватися, якого об’єму груди ви отримаєте після пластики грудей.

 

Деякі лікарі одягають компресійну білизну відразу після імплантації, прямо на операційному столі.

 

Період носіння компресійної білизни визначається пластичним хірургом індивідуально для кожної пацієнтки. Але, як показує практика, носити такий бюстгальтер доводиться у середньому близько 9 тижнів.

 

Компресійна білизну відмінно стабілізує протези молочних залоз і сприяє правильному формуванню контурів грудей. Бандаж, який використовується відразу після операції, повинен мати зручну форму чашок. Чашки бюстгальтеру повинні бути двошаровими, безшовним, змодельованими із еластичноїбавовни, одним словом – зручними. Такий бюстгальтер не викликатиме подразнення шкіри, жінка не відчуватиме дискомфорту під час носіння.

 

Є також посилені чашки, які сприяють рівномірному розподілу ступеня компресії та оптимальну підтримку грудей.

 

З огляду на дані поради, а також рекомендації вашого лікаря, підходьте до вибору компресійної білизни відповідально, адже вона допомагає легше пережити реабілітаційний період.