Попрацюй над своїми грудьми

Фото - Попрацюй над своїми грудьми

Сьогодні я б хотіла поділитися з вами кількома простими вправами, які ви можете виконувати вдома, і які дійсно здатні покращити зовнішній вигляд вашого декольте, зміцнивши грудні м’язи після операції зі збільшення грудей. Чому? Тому що я вважаю, що фізичне навантаження має бути присутнє в житті кожної людини, оскільки воно здатне не лише привести ваші м’язи в тонус і покращити ваш зовнішній вигляд, але й забезпечити вам заряд енергії та позитивного мислення, який є необхідний нам усім. Виконувати вправи вдома, без відео або фотографій, непросто, тому я зробила добірку 5 кращих видів із вправами для грудей.

1. Метелик: Ця вправа є ідеальною для ліфтингу грудей, оскільки вона впливає безпосередньо на великі грудні м’язи. Ляжте на килимок і зробіть 10-15 повторів. Виконайте 3-5 кіл, залежно від вашого рівня фізичної підготовки.

2. Віджимання: Віджимання є не лише ідеальною вправою для наших грудей, але і залучають усі основні групи м’язів. Вони також проробляють ваш великий грудний м’яз. Спробуйте виконати близько 15 повторів. Повторіть 3 кола.

3. Жим гантелей від грудей: Для цієї вправи потрібні гантелі, але якщо у вас їх немає, нічого страшного! Можна взяти дві пляшки, наповнені водою або піском. Раджу вам зробити 10 повторів, 3 кола.

4. Планка: Ляжте на килимок і витягніть тіло в пряму лінію, утримуючи вагу на руках. Спробуйте простояти в такому положенні 30 секунд.

5. Підйом гантелей в сторони: І остання вправа, яка проробляє не лише груди, але й плечі, завдяки чому покращиться зовнішній вигляд грудей. Спробуйте зробити 10 повторів, відпочиньте 30 секунд і повторіть 3-5 кіл.

Для того, щоб побачити результат, потрібно виконувати вправи для грудей 1-2 рази на тиждень. Сподіваюся, тренування вам сподобалося, і чекаю ваших коментарів нижче!