Що потрібно знати про збільшення грудей

Фото - Що потрібно знати про збільшення грудей

Збільшення грудей: як проводять операції і що потрібно знати пацієнткам

Показання для зміни форми та розміру грудей - це незадоволення жінки їх станом. Безумовно, красивий бюст - це дуже жіночно і сексуально. Але в разі маленьких грудей (мікромастії) або їх природної асиметрії, а також внаслідок отриманих травм і операційних втручань, ідеальні форми треба відновлювати штучним чином, для чого потрібно робити операцію по введенню імплантів.

Всі методики по збільшенню бюсту фізичними вправами або із застосуванням кремів та препаратів не можуть надати бажаного результату по збільшенню грудей. Можливо лише трохи змінити їх форму, але відновити обвислу чи суттєво збільшити маленьку молочну залозу ці методи не в змозі.

Багато жінок в усьому світі протягом більш ніж 30 років робило операції по коригуванню грудей. Ви - не перша і не остання, тому не вагайтесь, але підготуйтесь до того, що потрібно проходити передопераційний етап.

Етап підготовки до ендопротезування

Якщо Ви твердо вирішили змінити свій бюст, треба пройти такі кроки:

  • оберіть надійного хірурга, який має позитивні відгуки пацієнток;
  • проконсультуйтесь з ним на предмет вибору оптимальної форми бюсту з урахуванням Вашої статури та бажаного результату;
  • підготуйтесь морально до операції, враховуючи, що це, хоч і невеличкий, але стрес, і крім того, потребує подальшого відновлювального періоду, а також деяких обмежень на етапі доопераційної підготовки (обмеження приймання медичних препаратів, куріння, алкоголю).

Все це має сенс, якщо операція не протипоказана за станом здоров’я, а це один із найважливіших нюансів. Безпосередньо перед операційним втручанням потрібно пройти комплексне медичне обстеження, зокрема:

  • здати аналізи крові і сечі;
  • пройти ЕКГ;
  • зробити коагулограму на предмет згущуваності крові;
  • пройти тестування на ВІЛ та венеричні захворювання;
  • зробити флюорографію та мамографію.

Протипоказання до операції - це алергічні реакції, захворювання судинної або ендокринної системи, вагітність, наявність пухлин, варикоз. В жодному разі не приховуйте від лікаря свої хронічні хвороби і не «підробляйте» результати аналізів. Пам’ятайте, що Ваша краса, насамперед - це здоров’я.

Вибір імплантів: якісні протези від Motiva

Якщо Ви успішно пройшли всі тести на здоров’я і не маєте жодних протипоказань, треба вибрати імпланти. Ваш хірург може обрати найбільш відповідні формам і бажаним естетичним результатам. Що стосується в комплексі якості, безпеки і форми, імпланти, які пропонує Motiva - високоякісні силіконові ендопротези з гладкою поверхнею, виготовлені за інноваційними технологіями TrueTissue і Ergonomix, що відповідають світовим стандартам безпеки та розроблені в кількості понад 500 моделей круглої та анатомічної форми різних розмірів.

Як проходить операція на збільшення грудей

Багато жінок, які вже робили імплантацію, знають нюанси операції, але якщо Вам ніколи до цього не робилися подібні втручання, не зайвим буде ознайомитися с невеличкими азами. Насамперед, не хвилюйтесь, що будуть болісні відчуття. Операція робиться під загальним або, у крайніх випадках, місцевим наркозом.

Спочатку лікар робить невеличкий надріз під грудьми в області складки, біля соска або навіть під пахвою - встановлення імпланту має декілька варіантів. Перед введенням оригінального імпланту в «кишеню» вводиться сайзер для примірювання, а вже потім робиться введення натурального імпланту. Після цього встановлюється дренаж для відводу залишків післяопераційних речовин.

Перед тим, як буде робитися операційне втручання, лікар дає рекомендації на етапі підготовки, зокрема, треба відмовитись від шкідливих звичок та не приймати сторонні медичні препарати. В принципі, Вам не потрібно детально вдаватися в подробиці, як роблять операцію для досягнення збільшенних грудей або їх корекції професійні лікарі. Ваша мета буде досягнена, а при виконанні умов щодо підготовки та реабілітаційного періоду, операції проходять без ускладнень, тому Ви дуже легко і швидко відновити свій звичний життєвий графік вже з новим бюстом.

0
Replies
Share this entry
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Анатомические импланты купить по нормальной стоимости на сайте Мотива Имплантс с доставкой по Киеву и Украине. Наберите продавцу по телефону: 380663069154 и он поможет ответить на интересующий вопрос Какой срок годности грудных имплантов? У нас Вы сможете увидеть Фото имплантов на сайте компании Мотива Имплантс