Що потрібно знати про збільшення грудей

Фото - Що потрібно знати про збільшення грудей

Історія грудних імплантатів:
Спочатку оболонка грудних імплантатів була особливо «тонкою», щоб максимально наблизити їх до природного зовнішнього вигляду, але ця обставина обмежувала їх довговічність. Перші імплантати, як правило, заповнювали не повністю, що також було фактором підвищеного ризику розриву імплантатів. Була розроблена груба текстура імплантату для його максимального стійкого позиціонування та усунення болісного затвердіння імплантатів, яке іноді виникало і вимагало повторної операції. Цей стан називається капсульною контрактурою. Однак, груба текстура стала причиною утворення сірому і подвійних капсул, які стали вкрай небажаним побічним ефектом. Також були розроблені різні наповнювачі для імплантатів, у тому числі сольові. Сольовий наповнювач є альтернативою силікону, але в нього є свої недоліки – не надто натуральний зовнішній вигляд, ймовірність протікань, а також непривабливих «зморшок та рябизни» на грудях.

Загальна інформація про те, що краще обрати.

  • Обираючи грудний імплантат, важливо визначити свій розмір для досягнення бажаного естетичного результату на грудях. Основною відправною точкою у виборі відповідного обсягу імплантату або розміру чашки є точне вимірювання розміру базової лінії грудей.
  • Ще одним важливим фактором успіху є відкрите обговорення бажаного розщеплення. Також можна обговорити бажану «повноту верхньої частини грудей» або те, як будуть виглядати ваші груди у певному одязі або купальниках. Ще можна обговорити симетрію молочних залоз, а також різні варіанти сосків.
  • Хоча ця інформація покликана стати корисним інструментом для вас і вашого хірурга, ви повинні розуміти, що конкретне естетичне рішення для ваших грудей остаточно приймає виключно ваш хірург. Він зможе не лише зрозуміти побажання пацієнтки, але й врахувати особливі біологічні чинники тіла, які визначать конкретний естетичний результат ваших грудей.