Який розмір грудного імплантату обрати?

Вибір форми і розмірів грудних імплантів - перший крок до ідеального бюсту

Багато жінок, які незадоволені своєю зовнішністю, мріють про красиві груди, і ці мрії виражаються, насамперед, в бажанні мати самий великий розмір. Іноді такі думки витісняють всі інші, бо здається, що варто лише отримати омріяний великий бюст - і перед дверима відразу ж вишикується черга принців на білих мерседесах, а життя кардинально зміниться на чарівне. Але чоловіки - великі естети жіночої краси і не сприймають диспропорцій.

То ж головне в справі краси - гармонійне поєднання форм, зокрема, розміру грудей з індивідуальною статурою та зростом. Бо якщо груди, м’яко кажучи, зухвало домінують в образі, зовсім не поєднуючись з анатомічними особливостями фігури, виглядати жінка буде не природньо, а навіть вульгарно. При цьому всім навкруги стане ясно - бюст штучний. Тому, перш ніж вдатися до збільшення грудей, слід повністю визначитися з розміром грудних імплантів, які будуть виглядати пропорційно до статури і привабливо.

Медична компанія Motiva Implants міжнародного рівня пропонує понад 500 моделей силіконових ендопротезів різних розмірів і форм, виконаних по нано-технологіям, з максимальними показниками безпеки для здоров’я та термінами використання. Проконсультуйтесь попередньо з маммологом та пластичним хірургом, який замовить найбільш придатний для Вас імплант, враховуючи оптимальний розмір і форму.

Як визначити "свій" імплант

Треба прийняти до уваги не лише пропорції тіла, але й такі особливі параметри, як стан шкіри, природний розмір грудей, об’єм грудної клітини. Матриця пропонуємих моделей на сайті Motiva Implants заснована на таких параметрах, як проекція (повнота грудей), розміри чашочок грудних імплантів (об’єм) і декольте (база). Ці параметри треба вибрати в таблиці, яка попередньо дозволить визначитись з розміром майбутнього ендопротезу.

Прийміть до уваги і форму. Каплевидна - більш анатомічна, але якщо Ви - жінка гладкої статури. Для витонченої жіночки стане доречною не стільки велика, скільки помірна, але округла форма, де акцент більше робиться на верхній частині грудей.

Як вибрати розмір грудних імплантів

Розміри силіконових імплантів, які найбільше підійдуть для конкретної статури, можна заздалегідь виявити, використавши так званий «рисовий» тест. На відміну від експериментів з гелевими подушечками, виготовити «рисовий вимірювальний інструмент» можна за лічені хвилини в домашніх умовах.

Це мішечки, в які насипається рисова крупа. Ви можете коригувати наповнення і прикладати їх до грудей під бюстгалтер, вирішуючи, який розмір Вам більш до вподоби. Другий спосіб, але менш дієвий - знайти фото моделей с грудьми, які Ви бажаєте. При цьому потрібно обирати жінок Вашої статури і зросту, маючи інформацію про їх об’єм грудей.

Такі дані треба взяти з собою на консультацію з пластичним хірургом. Але прислухайтесь до його порад і не наполягайте на своєму виборі, якщо лікар пропонує інший варіант. Досвід пластичного хірурга має дуже велике значення, і іноді протези, що ідеально виглядають на одній жінці, можуть кардинально зіпсувати вигляд іншої.

Motiva Implants допоможе зробити груди ідеальними

Вибирати свій розмір майбутнього імпланту треба за допомогою хірурга-імплантолога, який в подальшому і має зробити замовлення на протез в медичній лабораторії Motiva. Наша компанія працює з пацієнтками всього світу, які десятки років користуються імплантами, виробленими по інноваційним сучасним технологіям з використанням безпечних для здоров’я високоякісних матеріалів.

Прогресивні методики виробництва матеріалів бренду Motiva держать форму грудей, надають їй природнього вигляду, стійки до зовнішніх пошкоджень та повністю біологічно сумісні з тканинами організму. Робіть замовлення в режимі онлайн за попередньою формою зворотнього зв’язку чи по телефону, і наші консультанти нададуть детальну інформацію щодо конкретних нюансів вибору ендопротезів. Замовлення приймаються по всій Україні з доставкою Новою поштою.

0
Replies
Share this entry
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Импланты выбрать и заказать по хорошей стоимости на сайте motivaimplants.com.ua с доставкой в любой уголок Киева и Украины. Напишите эксперту по телефону: 380663069154 и он поможет ответить на вопрос Какой размер грудного имплантата выбрать? Дарим возможность увидеть Фото имплантов на сайте motivaimplants.com.ua