Який розмір грудного імплантату обрати?

Фото - Який розмір грудного імплантату обрати?

Якщо ви плануєте вставити грудні імплантати, то, ймовірно, ви бачили різні зображення жінок з ідеальним, на ваш погляд, розміром грудей. Якщо ні, то насамперед потрібно визначити розмір імплантату. Але спочатку потрібно дещо уточнити. Перегляньте фотографії жінок зі статурою, аналогічною до вашої. Якщо ваш зріст 170 см, ви не будете виглядати як жінка, чий зріст 160 см, тому підберіть зображення жінок, які є схожими на вас. Те, що для однієї жінки є занадто велике, для іншої може бути занадто маленьким.

 

В Інтернеті є багато фотографій до і після, на яких можна побачити різні результати. Чим більше фото ви переглянете, тим точніше зможете визначити бажаний розмір.

 

Рисовий тест

 

Існує один тест, який можна виконати в домашніх умовах, перш ніж йти до хірурга. Він називається рисовим тестом, і є ідеальним інструментом для визначення того, наскільки ви бажаєте збільшити груди. З детальними інструкціями стосовно цього тесту ви можете ознайомитися на даному сайті. Він не є точним результатом того, як ваші імплантати будуть виглядати після операції, але дасть вам уявлення про те, як ви можете виглядати з великим розміром грудей.

 

Примірка різних розмірів

 

Можете відвідати хірурга і випробувати різні види імплантатів з бюстгальтером, щоб краще отримати уявлення про розміри. Будемо відверті. Цей спосіб не є гарантією того, як ви будете виглядати після операції, але він є дуже корисний. Також можна обговорити розмір зі своїм хірургом. Спілкування – це все! Серед усіх методів, які можна використати, щоб визначити розмір грудей, основним ключем до отримання бажаного зовнішнього вигляду є спілкування з хірургом. Збираючись до нього на прийом, знайдіть якомога більше фотографій бажаного розміру. Крім того, максимально точно опишіть, як ви хочете виглядати. Уточніть, який варіант є більш бажаним для вас – природний зовнішній вигляд або максимально високе розщеплення.

 

Кожна деталь має значення, тому розкажіть лікарю про всі свої побажання. Рішення стосовно розміру ви з лікарем повинні прийняти спільно, а якщо ви поки що не визначилися з розміром, тоді варто зачекати з процедурою.