Види імплантів Motiva®

Виды имплантов Motiva®

 

Пластика грудей Київ, як і пластика грудей Україна пропонує 3 види форми імплантів Motiva®: Motiva Round® (круглі), Motiva Ergonomix®.

 

Всі вони відрізняються також за проекцією і об’ємом.

 

«Проекція» або «профіль» – це терміни, які використовуються для опису того, наскільки далеко вперед  імплантат простягається від стінки грудної клітини, що є істотним чинником того, на скільки пропорційно груди можуть виглядати по відношенню до всього тіла в цілому.

 

Різні проекції (в поєднанні з іншими факторами) дають різні варіанти зовнішнього вигляду. Ваш хірург Motiva® допоможе вам визначити найбільш оптимальну проекцію для Вас. Залежно від виду імплантів існує до 4-х варіантів проекцій імплантів Motiva®:

 

MINI – найнижча проекція

DEMI-помірно-низька проекція

FULL – помірно висока проекція

CORSE – наша вища проекція

 

 

Грудні імпланти Motiva Round®

 

Круглі грудні імпланти Мотіва® – це збалансована пружність з повним верхнім полюсом.

 

Як випливає з назви, грудні протези MotivaRound® – це імпланти молочних залоз однорідної округлої форми, які виробник грудних імплантів Establishment Labs на 100% заповнює гелем ProgressiveGel® Plus. Він призначений для способу збільшити груди із забезпеченням збалансованої пружності і повного наповнення верхнього полюсу грудей.

 

Motiva Ergonomix®

 

Мотиву Ергономікс® – це перший в світі ергономічний грудний імплантат.

 

Ергономіка – наука про створення продуктів, максимально зручних для користувача. Ми застосували ці принципи до дизайну наших імплантатів, ставлячи перед собою завдання створити імплантат, який буде вести себе максимально природно.

 

Motiva® використовує ергономічні імплантати круглої форми (Motiva Ergonomix®), які змінюють свою форму після установки в залежності від положення тіла. Як і у натуральних грудей, у положенні лежачи найвища точка буде в центрі, в положенні стоячи – ця точка зміститься нижче.

 

Як це працює

 

Імплантати Ergonomix® розроблені для того, щоб максимально природньо рухатися разом з рухами жінки – утримуючи круглу форму, коли вона лежить, і формуючи природний краплеподібний силует у положенні сидячи, чи стоячи. В результаті Ergonomix® здатний імітувати вигляд, відчуття і рух, як зі справжньою тканиною молочної залози.

 

Anatomical TrueFixation®

 

Пластика грудей тепер можлива з анатомічними грудними протезами, які мають практично гладеньку наноповерхню.

 

Анатомічні (тобто краплеподібні) імплантати традиційно виготовляють з текстурованими оболонками через переконання, що такі оболонки обмежують обертання імплантату.

 

Це призвело до історично незадоволеного попиту з боку пацієнтів і хірургів, які хочуть стабільної анатомічної форми без ускладнень, пов’язаних з текстурованими оболонками. Щоб задовольнити цю вимогу, ми створили грудні протези Anatomical TrueFixation®.

 

Запатентована система TrueFixation® має дві посилені силіконові лапки для накладення швів для мінімізації обертання, або ковзання імплантату.

 

Сині рентгеноконтрастні лінії і точки вказують на правильну орієнтацію під час встановлення імпланту і забезпечують рентгенівську видимість під час післяопераційного спостереження, щоб запевнитися, що імплантат залишився на місці.