Вебінар 10 років Motiva

Фото - Вебінар 10 років Motiva

 

Ось уже 10 років Motiva піклується про здоров’я жінок у всьому світі!

 

Всі ці роки ми не перестаємо ділитися своїм досвідом і знаннями з пластичними хірургами.

 

21 жовтня пройшов святковий вебінар, присвячений 10-річчю компанії Motiva на ринку імплантів.

 

На вебінарі доповідачі – шановні пластичні хірурги зі світовим ім’ям – ділилися своїм досвідом використання імплантів Motiva, результатами спостереження за пацієнтками і порівнянням імплантів Motiva c іншими імплантами.

 

Найбільше хірургам і їх пацієнткам подобається м’якість імплантів Ergonomix, яка нагадує натуральні груди. Це особливо оцінили пацієнтки, яким була проведена заміна інших імплантів на імпланти Motiva Ergonomix. Також відзначено виключно невелика кількість небажаних явищ, більш того – зовсім були відсутні такі ускладнення, як пізня серома, подвійна капсула і крупноклітинна лімфома.

 

Серед доповідачів найбільший досвід роботи з імплантами Motiva і найбільша вибірка пацієнток для спостереження у Маркоса Сфорца і його колеги Ренато Закчедду. Всього з квітня 2013 року до жовтня 2020 року встановлено 9800 грудних імплантів 4900 пацієнткам.

 

За цей час тільки 1 випадок розриву імпланта (0,02% від загальної кількості імплантів), 12 випадків контрактури (0, 24%) і 23 пацієнткам виконана коригувальна операція (0,47%).

 

Це – дуже хороші результати.

 

Всі доповідачі прийшли до єдиної думки, що Motiva – це той імплант, який простить помилки навіть пластичного хірурга з поки ще невеликим досвідом аугментації. Техніці роботи з імплантами Motiva навчитися досить легко. Головне – прислухатися до рекомендацій більш досвідчених колег, які вже довго і успішно працюють з імплантами Motiva. Адже у кожного імпланта є свої особливості, свої унікальні характеристики і властивості.

 

Імпланти Motiva – це як електромобіль: безпечний, надійний, зручний і екологічний. Головне – навчитися ним правильно управляти.