ТМ Motiva – на сторожі здоров’я та краси українських жінок.

Фото - ТМ Motiva - на сторожі здоров'я та краси українських жінок.

 

1 жовтня у Києві відбувся фінал престижного конкурсу краси та головної благодійної події в Україні – «Місіс Київ-2021».

 

Прекрасні леді виборювали заповітну корону.

 

Прямо зі сцени претендентки ділилися унікальними соціально-благодійними проектами, які вони очолили та які стали частиною їхнього життя.

 

Ми вдячні організатору цього чудового свята Світлані Сенчук за те, що запропонувала нам стати частиною найгарнішого та найблагороднішого проекту у місті Київ. Кажуть, «краса врятує світ»… Як сказала Світлана Сенчук – світ врятують гарні вчинки  та добрі серця небайдужих людей.  

 

Саме сердечні вчинки, доброта, чуйність, здатність співчувати болі інших людей, насамперед,і робить нас по-справжньому гарними. Так, у проекту “Місіс Київ” – дуже важлива місія. І ми стали частиною цієї місії!

 

З гордістю повідомляємо, що разом з Денисом Карпегіним (хірургом, онкологом-мамологом, пластичним та реконструктивним хірургом) ми здійснимо заповітну мрію для прекрасної жінки із добрим та щирим серцем з м. Харків, Олени Карманової, яка потребує нашої допомоги у реконструкції молочної залози після її втрати.

 

Олена Карманова є членом асоціації “Амазонки”, яка об’єднала у собі жінок, які потребують реконструкції молочних залоз.

 

Рак молочної залози – складна та лякаюча проблема XXI століття, але ми сподіваємося, що наше прагнення допомагати та підтримувати стане гарним прикладом та традицією для всіх виробників та представників грудних імплантів, а також пластичних хірургів онкологів-маммологів.

 

Дякуємо Денису Карпегіну за його щоденний внесок у моральне та фізичне здоров’я жінок, які борються з раком грудей, та за те, що підтримав ініціативу офіційного представництва TM Motiva, дистриб’ютора Адванст Медікал Естетікс, у проекті зі спонсорства реконструкції молочних залоз для жінок, які потребують фінансової підтримки у боротьбі з раком молочної залози!

 

Фото - ТМ Motiva - на сторожі здоров'я та краси українських жінок.Фото - ТМ Motiva - на сторожі здоров'я та краси українських жінок.Фото - ТМ Motiva - на сторожі здоров'я та краси українських жінок.Фото - ТМ Motiva - на сторожі здоров'я та краси українських жінок.

 

Ми знаємо, що ми на вірному шляху і потрібно йти далі і не залишаємо проблему раку молочної залози без розголосу!

 

Ми віримо, що обізнаність кожної жінки у питанні раку молочної залози та реконструктивної хірургії врятують тисячі доль і життів!

 

Кожна жінка має бути здоровою та щасливою – це наша спільна з вами місія!

 

Завжди з Вами Ваша ТМ Motiva!