ТМ Motiva Implants – генеральний спонсор весняного марафону перетворення!

ТМ Motiva Implants – генеральный спонсор весеннего марафона преображения!

 

Більше 10 років компанія працює для жінок, які прагнуть удосконалити свою зовнішність: як завдяки спорту і правильному харчуванню, так і за допомогою новітніх технологій.

 

Тому ми з гордістю стали ініціатором весняного марафону перетворення від фітнес-тренера і нутриціолога Світлани Шуриної і одними зі спонсорів головного подарунка фітнес-марафону – збільшення грудей за допомогою імплантів.

 

Під час марафону перетворення дівчата зможуть побудувати своє тіло мрії завдяки регулярним тренуванням і збалансованому харчуванню, а бонусом для тієї дівчини, яка покаже кращу трансформацію в період марафону, стане мамопластика (збільшення грудей) імплантатами ТМ Motiva.

 

Такий бажаний призовий фонд не залишить байдужою жодну з дівчат, адже багатьом відомо, що імпланти Мotiva – це продукція підвищеного рівня надійності та безпеки, мають довічну гарантію і можуть подарувати своїй власниці не тільки зовнішню красу, а й 100% впевненість у своєму самопочутті.

 

Операцію переможниці проведе пластичний хірург європейського рівня, який в своїй практиці вміло використовує всі види з широкого модельного ряду наших імплантів – Костянтин Добряков.

 

Виходячи з побажань клієнтки і її фізичних даних і естетичних особливостей, пластичний хірург підбере пару імплантів Motiva з найширшого асортименту, який включає велику кількість моделей круглої і анатомічної форми, заповнених гелями з різними характеристиками.

 

Операція по мамопластиці для переможниці буде проведено в клініці Smart Medical Center з відмінним технічним оснащенням.

 

Це буде дійсно незабутній марафон, головним подарунком якого стануть шикарні груди для переможниці абсолютно безкоштовно!

 

Так само під час марафону ви отримаєте масу нової і важливої ​​інформації, пов’язаної з естетичною хірургією, дізнаєтеся тонкощі і особливості передових імплантатів на ринку України (ТМ Мotiva), зможете взяти участь в розіграшах цінних подарунків.

 

Не відкладайте свої мрії на завтра, беріть участь в нашому марафоні.

Ми втілимо найсміливіші мрії в реальність!

 

Більше інформації про марафон та його умовах за посиланням: