TM Motiva Implants – генеральний партнер навчання для пластичних хірургів від Павла Денищука в клініці Аnacosma.

Фото - TM Motiva Implants - генеральний партнер навчання для пластичних хірургів від Павла Денищука в клініці Аnacosma.

 

Павло Андрійович – провідний пластичний хірург з 32-річним досвідом роботи, кандидат медичних наук, завідувач відділенням хірургії. Президент USAPS, член ISAPS і ASBS (США).

 

В ході навчання буде проведено дві операції:

 

  • підтяжка грудей
  • збільшення грудей імплантами Motiva TrueFixation!

 

Грудні протези Anatomical True Fixation – це грудні імпланти анатомічної форми, які відрізняються двома «вушками», за допомогою яких імпланти надійно фіксуються для попередження ротації (повороту імпланта).

 

Вибираючи для свого навчання імплант Motiva TrueFixation, Павло Денищук керується тим, що ці імпланти створені для тих випадків, коли потрібно збільшити нижній полюс грудей або в разі інших особливостей будови молочної залози.

 

Також хірург відзначає, що одним з основних критеріїв цінності даних імплантів є натуральність, якої дуже складно домогтися з іншими імплантами анатомічної форми.

 

Кожна Школа Павла Денищука викликає захват у його колег, які з задоволенням беруть участь, оскільки Павло Андрійович завжди висвітлює найактуальніші питання сучасної пластичної хірургії.

 

Весь день буде проходити онлайн трансляція всіх подій – в програмі дві операції і також іноземний спікер Маркос Сфорза розповість про новинки та найсучасніші методи пластичної хірургії, після чого Ви зможете задати йому питання, що цікавлять Вас – безпосередньо в ординаторській клініки або онлайн.

 

Буде цікаво!

 

Поспішайте зареєструватися за телефоном – +38 (066) 476 50 17, кількість присутніх обмежена!

 

Навчання буде проходити 6 листопада в клініці ANACOSMA, Київ, вул. П.Мирного, 17.

 

Час проведення 9:00 – 18:00