Стандартна та розширена гарантія на грудні імпланти ТМ Motiva

Фото - Стандартна та розширена гарантія на грудні імпланти ТМ Motiva

 

Гарантійні зобов’язання Motiva!

 

На всі грудні силіконові імплантати Motiva Implants (Мотіва Імплантс) ® діє Політика заміни продукції у випадку розриву протягом терміну служби виробу і капсулярної контрактури III і IV ступеня за шкалою Бейкера протягом 10 років.

 

Розширена гарантійна програма (Extended Warranty Program)

 

Важливо! Розширена гарантія діє тільки в тому разі, якщо пацієнтка зареєструвала свої імплантати в термін 90 днів з моменту встановлення імплантів!

 

1. Безкоштовна розширена гарантія протягом першого року

Тільки для імплантів з чіпом (більшість Motiva Ergonomix і Motiva Anatomical TrueFixation).

 

У цьому випадку додатково до заміни виробу в разі розриву і капсулярної контрактури III і IV ступеня за шкалою Бейкера, пацієнти можуть також отримати фінансову допомогу для оплати ревізійної операції при дотриманні діючих умов, положень та порядку пред’явлення претензій.

 

2. Дворічна розширена гарантійна програма (2Y Extended Warranty Program)

 

Тільки для Motiva Round (без чіпу)

 

Для отримання такої гарантії пацієнт вносить (без права повернення) внесок в розмірі 100 доларів США за кожен імплант для підключення пацієнтки до програми.

 

Для всіх зареєстрованих виробів по 2Y Motiva Program (дворічній програмі Мотіва) TM додатково до заміни виробу пацієнт може отримати фінансову допомогу в сумі до 1,000 доларів США за кожен імплантат для оплати ревізійної операції при настанні гарантійного випадку, розриву або капсулярної контрактури III і IV ступеня за шкалою Бейкера, при дотриманні діючих умов, положень та порядку пред’явлення претензій.

 

3. П’ятирічна Розширена гарантійна програма (5Y Extended Warranty Program).

 

Тільки для Motiva Ergonomix і Motiva Anatomical TrueFixation.

 

Для отримання такої гарантії пацієнт вносить (без права поверенення) внесок в розмірі 200 доларів США за кожен імплантат для підключення пацієнтка до програми.

 

Для всіх зареєстрованих виробів по 5Y Motiva Program (п’ятирічної програми Мотіва) TM додатково до заміни виробу пацієнт може отримати фінансову допомогу в сумі до 2,500 доларів США на кожен імплантат для оплати ревізійної операції при настанні гарантійного випадку, розриву або капсулярної контрактури III і IV ступеня за шкалою Бейкера, при дотриманні діючих умов, положень та порядку пред’явлення претензій.

 

У випадках, коли у пацієнта виникає необхідність скористатися гарантією, йому потрібно звернутися до свого оперуючого пластичного хірурга і заповнити електронну анкету на сайті виробника!

 

Витрати на ревізійну операцію виплачуються не пацієнту, а клініці на підставі підтверджених даних, копій рахунків і дотримання всіх умов по пред’явленню і оформлення претензій!