Силіконові грудні імпланти

Фото - Силіконові грудні імпланти

Силікон – це поширений у медичній практиці полімер. Найчастіше його використовують у продуктах особистої гігієни та хірургічних імплантах. Силікон буває у різних формах: рідкій, гелевій і твердій резиноподібній формі. Популярність матеріалу забезпечує його хімічний склад: суміш кисню, кремнію та інших елементів, часто водню і вуглецю. Це з’єднання робить його надійним та універсальним.

 

Імплантація грудей і маммопластика – найбільш поширена сфера застосування медичного силікону.

 

Силіконові грудні імплантати – це вироби, які використовуються для імплантації під грудну тканину або м’язи грудей. Використовуються, щоб збільшити груди або ж для коригування після хірургічного втручання.

 

Переваги та недоліки силіконових грудних імплантів

 

Основна перевага силіконових імплантів перед іншими – це те, що на дотик вони дуже схожі з тканиною справжніх грудей. Силікон, взагалі, досить унікальна речовина, м’яка, але в той же час досить тверда. Силікон – напівтвердий, як справжні жіночі груди, він може змінювати форму, але при цьому повертатися до первісного стану. Саме ця якість дозволяє йому бути найбільш підходящим матеріалом для імплантації грудей.

 

Також важливий той факт, що силіконові протези молочних залоз менш схильні до пульсації. У імплантів, наповнених фізіологічним розчином, часто спостерігається ефект «мерехтіння». Найчастіше він помітний у жінок, у яких спочатку було дуже мало тканин молочної залози. Коли використовуються силіконові грудні імпланти, такий ефект малоймовірний.

 

Силіконові грудні імплантати мають кілька недоліків:

 

  • їх ціна, у порівнянні із сольовими, набагато вище;
  • вони трохи складніші в установці, виключається імплантація через ареолу;
  • головний недолік – якщо силіконовий імплант порветься, це не буде відразу помітно. Численні дослідження не визначили відомостей на користь того, що силіконовий гель завдає будь-якої шкоди здоров’ю, зокрема онкологію грудей або будь-які інші проблеми.

 

Чому варто вибирати імпланти грудей Motiva

 

Компанія Motiva Implants спеціалізується на реалізації високоякісних грудних імплантів від фірми Establishment Labs, яка займає лідируючі позиції на ринку пластичної хірургії. Замовляючи грудні імпланти у нас, пластичні хірурги та профільні клініки отримують не тільки перевірені вироби, а й гарантію якості.

 

Вибрати якісні силіконові імпланти грудей Motiva і придбати за нормальною ціною завжди можна на сайті компанії motivaimplants.com.ua з доставкою по всій Україні.

 

Якщо у вас виникли питання, зв’яжіться з нами за номером +380508733390 та наші фахівці нададуть всю цікаву для вас інформацію.