Showpad матеріали для хірургів

Фото - Showpad матеріали для хірургів

 

Шановні колеги!

 

З радістю хочемо представити сьогодні вашій увазі майданчик Showpad!

 

Не таємниця, що сьогоднішній ритм життя дуже динамічний, а ми знаємо дуже добре, як ви прагнете весь час до нових знань, не зупиняєтеся на досягнутому, розвиваєтеся, ділитесь досвідом один з одним. Але не завжди є можливість дивитися вебінари в конкретний час.

 

Мотива подбала про те, щоб максимально полегшити процес навчання, пошуку конкретної інформації і створили можливість ділитися досвідом та досягненнями з вами.

 

Showpad – це прекрасна можливість доступу до відеозаписів вебінарів Motiva, конференцій, трансляцій з операційних, багато іншої дуже корисної інформації!

 

Що ви можете там знайти?

 

Навчання – вебінари, інформаційна підтримка, хірургічна техніка, наукові статті!

 

Етапи розвитку – відео, різницю між текстурами, інновації, всесвітній досвід використання Motiva Implants.

 

У розділі Маркетинг – відгуки реальних пацієнток, фото робіт до і після, всі характеристики продуктів –  у тому числі у вигляді відео роликів.

 

На цьому майданчику ви одні з перших дізнаєтесь про новинки компанії, побачите застосування їх на практиці – Motiva Flora, Motiva Hybrid, Motiva TrueFixation!

 

Шановні колеги, безліч дійсно цінної для вас інформації ви знайдете на даному ресурсі! Ролики по текстурі, виробництву, види імплантів, гелям і багато іншого для ваших соціальний мереж будуть дуже корисні і цікаві вам і вашим пацієнтам!

 

Реєструйтеся, будь ласка, за посиланням: https://establishmentlabs.showpad.biz/webapp2/home