Що відбувається на поверхні імпланта, як тільки він потрапляє в організм?

Фото - Що відбувається на поверхні імпланта, як тільки він потрапляє в організм?

 

Спочатку, в перші наносекунди, до іпмланта прилипає вода та іони.

 

У перші хвилини після імплантації протеїни плазми крові і біомолекули покривають поверхню імпланта, формуючи унікальний протеїновий відбиток.

 

Протягом перших годин відбувається взаємодія клітин. Спочатку клітини сканують протеїновий шар, який утворився на поверхні імпланта. Еритроцити, лейкоцити, нейтрофіли прямують за факторами активації і шукають місця прикріплення – колаген та імуноглобуліни.

 

Протягом 3-5 днів відбувається відповідь імунітету на запалення. Чим активніша була місцева реакція організму, чим більше бактерій було занесено в організм разом з імплантом – тим більш активно проходить зростання васкуляризированої сполучної тканини, інкапсуляція колагену, які можуть привести до контрактури при несприятливому перебігу процесу.

 

Чим більше макрофагів скупчуються навколо імпланта в перші тижні після імплантації – тим вищий ризик формування фіброзної капсули і контрактури.

 

Вивчивши всі ці процеси і вплив різних типів поверхні імплантів, була створена і запатентована поверхня імплантів Motiva – Smooth Silk, яка має кращий профіль безпеки, сприяє формуванню якомога тоншої капсули, яка не є схильною до фіброзу і контрактури.

 

Smooth Silk – оптимальна поверхня для мирного співіснування організму жінки та імпланта Motiva.