Результати весняного марафону перевтілення від ТМ Motiva

Фото - Результати весняного марафону перевтілення від ТМ Motiva

 

Наш фітнес-марафон змін, в якому головним призом для переможниці буде мамопластика з використанням імплантів ТМ Motiva, підійшов до кінця!

 

Всі дівчата показали високі результати і мотивацію, і всі без винятку заслуговують на перемогу. Але, як і в кожному конкурсі, навіть у фінал виходять не всі …

 

За умовами марафону кожен з партнерів ТМ Motiva, Smart Medical Center вибирав свою фаворитку – претендентку на перемогу. У фіналі 4 дівчини боролися за головний приз – операцію по збільшенню грудей.

 

Ознайомившись з історіями і результатами трансформацій: Христина Трофімова отримала симпатію від пластичного хірурга Костянтина Добрякова, який буде проводити операцію, Осадча Катерина – від клініки Smart Medical Centr, що надає свою операційну і кращі умови для проведення аугментації і Тетяна Потураєва від фітнес-коуча Світлани Шуріної.

 

ТМ Motiva обрала мотивовану дівчину,Анну Батаріну, яка більше за інших показала волю до перемоги – MOTIVAцію, та написала нам історію про свою MOTIVAцію -довівши, що вона – одна з кращих! 

 

Розповімо про кожну фіналістку детальніше.

 

Христина Трофімова

Трансформація за марафон:

 

 • 1,3 кг (стартова вага 56)
 • 5 см в талії
 • 4 см в животі
 • 6 см в стегнах

 

Історія Христини:

 

«Домашнє завдання на тему « Чому я тут? Чому я гідна головного призу?»

 

Перш за все хочу сказати, що мамопластика для мене це вже, напевно, більше року актуальне питання, так як після народження двох дівчаток погодок, мій невеликий розмір грудей перетворився в нульовий і з’явилися складності носити білизну, одягати одяг який хочеться стало практично неможливо. Це на мене тисне морально. Самооцінка моя жіноча страждає і ​​я соромлюся роздягатися перед чоловіком, на мене це дуже негативно впливає.

 

Хочу сказати, що цей марафон взагалі для мене – перехідний момент, так як у мене криза в родині (у відносинах з чоловіком). Буквально останні півтора року дуже  складний процес ми пройшли, мало не розлучилися. Ми вирішили залишитися разом, але у мене моя «травма». Я вирішила не піддаватися всім цим проблемам, а просто взяти себе в руки і взяти відповідальність за своє тіло та за своє жіноче щастя і все таки зробити мамо пластику. І в цьому сенсі це моя  мрія із зірочкою на сьогоднішній день і дуже хочеться отримати цей приз.

 

Ще хочу стати прикладом для дівчат, які перебували або перебувають в подібній ситуації, особливо хто після пологів, хто з дітками – дати мотивацію що все-все в наших руках і що все можна зробити просто захотівши, просто замотивувати себе. Завжди просто маючи велике бажання і намір бути красивою, бути здоровою і бути класною можна перевернути гори! Тому, мені хотілося б, своїм прикладом надихнути інших дівчаток, на інших марафонах і показати як це може бути, що щастя в наших руках і ми можемо самі на нього впливати.»

 

Фото - Результати весняного марафону перевтілення від ТМ Motiva

 

Конкурсанткою марафону, чия MOTIVAція і завзятість вразили команду ТМ Motiva – Анна Батаріна.

Трансформація за марафон:

 

 • 0,6 кг (стартова вага 52,6 кг)
 • 4 см в талії
 • 4,5 см в животі
 • 3 см в стегнах

 

Мотиваційна історія Анни:

 

«Мене звати Аня, мені 31 рік, зовсім скоро буде 32 🙂

 

Все життя я намагаюся підтримувати себе у формі і займатися спортом. Чому?

 

 • фізична активність змушує нас рухатися, мозок починає краще думати, виходить хоч ненадовго відволіктися від буденної робочої суєти і зосередиться на собі і своїх думках;
 • без спорту починає боліти спина, стаєш лінивим, складніше визначати цілі і мотивувати себе;
 • мені подобається бути підтягнутою і гарною, подобається, коли можу пишатися собою і своїм тілом.

 

Проблемні моменти, з якими почала стикатися під час дорослішання – це підвисання попи, м’язів, целюліт, шкіра стає більш млявою, груди, які до тепер були невеликими – зникають.Тому час від часу займаюся спортом, намагаюся їсти менше джанк фуду, і більше корисної та здорової їжі. Особливо подобаються марафони, що ідеальні перед поїздкою у відпустку, все підтягується, стає на свої місця, оживає здорових дух 🙂

 

Відповідно, мотивація – завжди бути красивою, в формі і максимально утримувати свою молодість, яку відчуваєш всередині!

 

Чому хочу перемогти і збільшити груди?

 

Завжди відчувала брак великих грудей, завжди підбирала білизна з пуш – апом, яка мене рятувала. Останні пару років наповненість грудей стала зникати, груди стали зменшуватися,пуш – ап білизна, особливо, не допомагає. Купальники складно підібрати.

 

Хочу відчувати себе більш впевненою, бажаною і пристрасною, хочу, щоб чоловік палав до мене пристрастю ще багато років поспіль, хочу обирати одяг, який не можу дозволити собі зараз через відсутність округлостей, поки ще молода хочу вдягати відверті вбрання і ловити на собі погляди оточуючих.

 

Нічого так не мотивує як палаючі очі твого коханого чоловіка і людей навколо!

 

Мені здається, що нові груди – це новий щабель в моєму житті, як стрибок з парашутом в минулому році, як зміна професії і заведення вдома екзотичної тварини. 

 

Прийшла пора змінюватися і тільки на краще!»

 

Фото - Результати весняного марафону перевтілення від ТМ Motiva

 

Ще одна конкурсантка марафону – Осадча Катерина.

 

Катерина показала чудові зміни свого тіла під час марафону, показала сильний дух і величезне бажання стати фіналісткою даного марафону, вигравши головний приз -мамопластику грудей. Її кандидатуру обрали наші партнери марафону Smart Medical Center, надихнувшись мотивацією, змінами і силою волі.

 

Трансформація за марафон:

 

 • 2,7 кг (старт ваги 75,7 кг)
 • 5 см в талії
 • 5 см в животі
 • 3 см в стегнах

 

Мотиваційна історія Катерини:

 

«У кожного з нас є свої недоліки, вади! І у мене є, я ніколи не вважала себе гарною і сексуальною, хоч чоловіки зізнавалися мені в любові і говорили мені компліменти, але мій бюст не надавав мені впевненості в собі. Навіть зараз коли у мене є міцна сім’я, чоловік і двоє синів, я мрію подобається собі, я мрію про ідеальну фігуру, жити без пушап в купальниках і білизні! Чоловік запитав навіщо це мені треба, «я ж і так тебе люблю, ти моя красуня і такою будеш завжди». Але моя відповідь, що я це розумію і хочу не заради когось або чогось, А ЗАРАДИ СЕБЕ УЛЮБЛЕНОЇ!

 

Якщо оберете мене ви навчите мене вірити в дива, і перш за все в себе !!!!»

 

 

Фото - Результати весняного марафону перевтілення від ТМ Motiva

 

Тетяна Потуроева. Саме на цю кандидатуру поставила свій голос за трансформацію наш фітнес – коуч марафону Світлана Шуріна.

 

Тетяна вразила Світлану своєю трансформацією, своєю щоденною працею і великию волею до перемоги.

 

Трансформація за марафон:

 

 • 5,1 кг (стартова вага 61,9 кг)
 • 8,5 см в талії
 • 3 см в стегнах
 • 3 см в животі

 

Мотиваційна історія Тетяни в цьому марафоні:

 

«Більшу частину свого життя я жила з розміром грудей 1,5 і легкою асиметрією і мене це взагалі не бентежило – маленькі акуратні груди, як кажуть «груди містилися в долоньку»))) мене це влаштовувало, та й чоловікам я подобалася і з маленькими грудьми.

 

Все змінилося з народженням і годуванням улюбленого сина в 2014 році. Питання годувати дитину грудьми чи ні, заради збереження форми, у мене не було в пріоритеті. Я була за грудне вигодовування малюка, але всіх можливих наслідків я не знала. Жахливий лактостаз, груди наливалися до 3-го розміру, одну грудь він їв більше, другу навідріз відмовлявся їсти через що виникла асиметрія. Але все-таки до року мені вдалося його годувати грудьми. Син здоровий і щасливий (йому вже 6), а це головне.

 

Але ось груди втратила форму, шкіра обвисла, з’явилася сильна асиметрія. І я перестала собі подобатися без білизни … Я приймаю і люблю своє тіло, не дивлячись на зайвих пару кг, може є якісь складочки, зморшки ….але я люблю себе і це факт! Але ось груди і її новий вигляд я прийняти не можу. Десь рік тому я вирішила, що хочу мамопластику (але фінансові можливості поки не дозволили її зробити). Це бажання частково ще й пов’язано з тим, що з чоловіком ми розійшлися. А в мене з’явився страх і збентеження – як роздягтися при іншому чоловікові і показати йому такі груди … коли соски на різному рівні, є зайва шкіра, та й взагалі вони різні … бентежить це як мінімум мене, я не можу почувати себе розслаблено і комфортно без білизни. Тому і зважилася на цей крок. Вірю, що це врятує мою самооцінку і я знову буду відчувати себе комфортно. Упевнена в собі жінка, щасливі відносини, любов до себе – це основні мої цілі. 

 

А мамопластика – це інструмент, який може за один день їх здійснити. Буду безмежно рада отримати можливість змінити своє життя на краще завдяки вашому марафону!»

 

Фото - Результати весняного марафону перевтілення від ТМ Motiva

 

Вибір переможниці проходив за допомогою голосування (лайків) під фото фіналісток марафону на сторінці пластичного хірурга Костянтина Добрякова (Інстаграм: @ konstantindobriakov7), де кожна з фіналісток мала рівні шанси на перемогу.

 

І вже 17 травня ми дізналися ім’я щасливої переможниці.

 

1 місце і головний приз – мамопластику виграла Тетяна Потуроєва з її неймовірною трансформацією тіла за час марафону.

 

2 місце і подарунковий сертифікат на суму 2000 грн в SMART MEDICAL CENTER + знижку 20% від Костянтина Добрякова на мамопластику отримала Христина Трофімова.

 

3 місце і подарунковий сертифікат на суму 1000 грн в SMART MEDICAL CENTER отримує Ващенко Наталія.

 

Впевнені, збільшення грудей імплантами TM Motiva зробить життя дівчат яскравішим і наповненим, а їх історії будуть мотивувати інших дівчат змінювати своє тіло ще більш досконале та привабливе!

 

За трансформаціями нашої переможниці запрошуємо стежити в наших соціальних мережах.