Рекомендації лікарів для відновлювального періоду після мамопластики

Фото - Рекомендації лікарів для відновлювального періоду після мамопластики

 

Будь-яка пластична операція несе ризики і операція по збільшенню грудей не виняток. За світовими статистичними даними, ускладнення після мамопластики трапляються рідко, в середньому у 5% пацієнток, але, на жаль, ніхто від цього не застрахований. Все-таки мамопластика – це серйозна операція, а імпланти – чужорідне тіло для організму, і як він відреагує на їх появу передбачити неможливо.

 

Щоб уникнути небажаних ускладнень, необхідно суворо дотримуватися лікарських рекомендацій в реабілітаційному періоді. Вони стосуються фізичної активності, інтимної близькості, відвідування сауни, харчування і шкідливих звичок.

 

  • Дотримання збалансованого харчування і обов’язкове вживання продуктів, багатих на вітаміни, мікро- і макро-елементи дасть додаткову енергію та прискорить відновлення організму після операції.
  • Фізичні навантаження, особливо на м’язи верхнього плечового поясу, необхідно повністю виключити хоча б на декілька місяців, аж до повної регенерації тканин.
  • Приймати гарячу ванну, відвідувати сауну або лазню заборонено протягом місяця після операції, щоб уникнути розходження швів та кровотечі.
  • Особливе значення має компресійна білизна, яку необхідно носити від 2-х до 5-ти місяців. Відмова від неї може призвести до зміщення імплантатів, опущення грудей, асиметрії залоз.
  • І нарешті про те, що цікавить всіх без виключення жінок – інтимні стосунки варто відкласти хоча б на 2-3 тижні. Зате після завершення реабілітаційного періоду і формування грудей ви зможете насолоджуватись всіма принадами життя як мінімум у подвійному розмірі!

 

TM Motiva, ваш надійний партнер на шляху до краси