Причини, через які жінки вирішують вдатися до грудних імплантатів

Фото - Причини, через які жінки вирішують вдатися до грудних імплантатів

Ми б хотіли обговорити мотивацію, яка підштовхує багатьох жінок на операцію зі збільшення грудей.

 

Будемо чесні. Варто лише увімкнути телевізор, відкрити будь-який журнал або посидіти декілька хвилин в Інтернеті, щоб побачити жінок різного віку і форм, наближених до досконалості. Звучить як наукова фантастика, але сучасні технології надають таку можливість.

 

Абсолютно нормально бачити жінок, які нещодавно народили, але вже повернули собі колишню форму. Ми також бачимо чудових жінок у віці 40-50 років, які виглядають набагато краще за жінок, котрі є вдвічі молодшими за них.

 

Це факт. Технології переплелися з мистецтвом краси, і досконалість стала доступною практично кожній людині, а також, що важливо, такі трансформації є безпечними.

 

Але перш ніж ми продовжимо, потрібно уточнити одну важливу річ. Це – згадане вище слово «досконалість». Говорячи про досконалість, ми маємо на увазі, що кожна людина повинна зосередитися на власній статурі і підкреслити власну красу. Справжньою красою ми вважаємо унікальне бачення власної концепції краси.

 

Популярність операцій зі збільшення грудей зростає в усьому світі, і ми вважаємо, що 5 основними причинами, через які жінки погоджуються на грудні імплантати, є наступні:

 

  1. Бажання виглядати краще як в одязі, так і без нього: Так, тут є важливими обидва аспекти. Існує багато жінок, які стикаються з проблемою при покупці бюстгальтерів, блузок і, особливо, топів без бретелей. Збільшення грудей – це саме та процедура, за допомогою якої жінки можуть отримати бажаний розмір і назавжди забути про проблему з одягом. Чи потрібно пояснювати бажання добре виглядати без одягу? Вважаю, це зайве.
  2. Більш позитивне самосприйняття: Всі ми знаємо про те, що потрібно любити себе такими, якими ми є. Ми вже є унікальними і досконалими, і про це необхідно пам’ятати всім жінкам, які задумуються про збільшення грудей. Таким чином, по-перше, потрібно любити себе і розуміти, що збільшення грудей зможе покращити фізичну красу, котрою ви вже володієте. Коли ми почуваємо себе в хорошій формі, наша самооцінка і, звичайно ж, сприйняття нашого зовнішнього вигляду та впевненість у собі злітає до небес.
  3. Відновити зовнішній вигляд грудей після вагітності: Не секрет, що народження дитини може значно зменшити розмір грудей і призвести до їх обвисання. Завдяки збільшенню грудей можна відновити і навіть покращити їх колишній вигляд!
  4. Виглядати молодшими, оскільки з часом груди мають тенденцію до обвисання: Сила тяжіння, впливаючи на груди, з часом викликає їх обвисання і навіть зміну розміру, тому, безумовно, збільшення грудей може допомогти жінкам із віком виглядати і почуватися молодшими.
  5. Усунення асиметрії молочних залоз: Нашому тілу властива асиметрія, і груди не є винятком. Проте, існують жінки, у яких ця асиметрія є дуже помітною. Дану процедуру можна відкоригувати індивідуально для кожного пацієнта і вставити імплантати різних розмірів, щоб нівелювати цю асиметрію.

 

Вам відомі інші причини? Розкажіть нам про них!🙂