Профілактика раку молочної залози

профилактика рака молочной железы.

 

Дівчата будь-якого віку люблять стежити за собою, витрачають на себе багато часу, вибираючи вбрання, косметику, зачіску 😊, але чомусь вони не обтяжують себе турботою про найбільш дороге та цінне – Здоров’я!

 

Рак молочної залози – це найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок. Статистика свідчить, що більше 90% випадків захворювання на рак грудей піддаються лікуванню за умови своєчасної діагностики хвороби. Тому дуже важливо стежити за станом молочних залоз і загальним самопочуттям.

 

Заходи профілактики

 

 • У віці 20-40 років – огляди у мамолога 1 раз на рік;
 • Уже від початку росту молочної залози – ультразвукове обстеження (УЗД) і до 40 років 1 раз на рік;
 • Рентгенівське профілактичне обстеження молочних залоз (мамографію) після 40 років 1 раз на рік;

 

Але ніхто не відміняв самообстеження молочних залоз, яке проводиться 1 раз на місяць в перший тиждень після менструації!

 

Слід пам’ятати, що особливо у випадку з великими грудьми дуже складно самостійно оглянути та прощупати молочну залозу досить ретельно для того, щоб виявити невелике новоутворення на ранній стадії пухлини. Тому щорічне інструментальне обстеження – це обов’язкова міра для своєчасної діагностики пухлини на ранній стадії. Адже вже за півроку-рік пухлина може розвинутися з першої до третьої стадії.

 

Симптоми, які повинні викликати занепокоєння!

 

 • Щільні новоутворення в області залози, припухлості, які не проходять після менструації;
 • Виділення із сосків, які не мають відношення до лактації, особливо небезпечною ознакою є кров;
 • Зморщена, почервоніла, дрябла шкіра;
 • Збільшення або зменшення молочної залози в розмірах, зміна форми грудей.

 

При виявленні у себе таких тривожних ознак необхідно негайно звернутися до мамолога.

 

Щоб знизити ризик розвитку онкологічного захворювання, потрібно:

 

 1. Правильно харчуватися. Дослідження показали, що причиною розвитку раку часто є шкідливі хімічні складові, що містяться в продуктах харчування.
 2. Грамотно підбирати бюстгальтер.
 3. Стежити за своєю вагою. Ожиріння сильно збільшує ризики захворіти на рак молочної залози.
 4. Відмовитися від шкідливих звичок.
 5. Годувати дитину грудьми. Вигодовування має тривати, поки дитина не досягне піврічного віку. Цей природний процес знизить ймовірність розвитку патологій молочної залози, в тому числі і раку грудей.
 6. Пам’ятати про спадкові фактори. (При їх наявності частіше звертайтеся до мамолога для консультації і медогляду)
 7. Займатися спортом. Це зміцнить організм в цілому і допоможе в боротьбі з ожирінням.

 

 

Профілактика – наше все, однак іноді хвороба приходить неесподівано, час втрачено і жінка переносить операцію, а іноді і не одну. Мало того, що організм слабшає, ще й психологічний контроль також втрачається, а це напевно найголовніше, що потрібно для повноцінної реабілітації і боротьби з хворобою. Жіночі груди потребують реконструкції, для того щоб повернутися до нормального життя … І сьогодні це можливо! Так-так, так було не завжди, раніше все було дуже і дуже сумно з протезуванням …

 

На сьогоднішній день виробники грудних імплантів забезпечують нас високою якістю та широким вибором грудних протезів. Один з кращих світових виробників Establishment Labs – виробник грудних імплантів нового покоління, який отримав схвалення контролюючих органів у всьому світі.

 

Грудні імпланти Motiva – це понад 500 розмірів імплантів – асортимент, здатний задовольнити будь-які вимоги!

 

Для реконструкції відмінний варіант – анатомічний імплант TM Motiva з кріпленням Anatomical True Fixation. Ці грудні протези відрізняються двома «вушками», за допомогою яких грудні імпланти надійно фіксуються для попередження ротації (перевороту імпланта).

 

Сьогодні також дуже популярна операція по збільшенню грудей, і часто на це є показання, такі як:

 

 • Гіпотрофія молочних залоз.
 • Постлактаційна атрофія грудей.
 • Асиметрія грудних залоз.
 • Бажання жінки вдосконалити форму і збільшити розмір грудей.
 • Вроджені аномалії розвитку молочних залоз: гіпоплазія, мікромастія.

 

Кожен випадок має свої показання, і кожну дівчину можна зрозуміти, тому що гарні груди підвищують самооцінку дівчат, впливають на поставу, і що приховувати – притягують замріяні погляди протилежної статі 😊. Важливим аспектом є також і те, що після проведення даної операції Ви в обов’язковому порядку щорічно зустрічаєтеся зі своїм маммологом, що дуже дисциплінує, і Ви займаєтесь своїм здоров’ям, не відкладаючи на потім 😊.

 

Грудні імпланти Мотіва не залишають байдужими як фахівців, так і дівчат, які хоч раз тримали в руках ці грудні протези. Це шовк в руках, абсолютно натуральні відчуття при стисканні, і звичайно якість – вона на найвищому рівні!

 

Пластичні хірурги Києва, а також в інших містах України, зможуть Вам продемонструвати зразок, оскільки ми постаралися більшість з них забезпечити семплами. Ви зможете вибрати для себе разом з лікарем свої імпланти – круглі вони будуть або Ергономікс.

 

Круглі грудні імпланти Мотіва – це грудні протези з ефектом “push up”. Ці імпланти молочних залоз максимально заповнюють верхній полюс молочної залози, надаючи грудям епатажний вигляд.

 

Грудні імпланти Motiva Ergonomix – це імпланти молочних залоз з максимально натуральним результатом як за зовнішнім виглядом, так і по тактильних відчуттях.

 

Завдяки нанотекстурі імпланти Motiva мають найменшу ймовірність післяопераційних ускладнень, на відміну від текстурованих імплантів. Ніжна, як шовк, поверхня імпланту знижує інтенсивність тертя між імплантом і тканинами. Це обумовлює безпеку в плані розвитку запального процесу і приєднання бактеріальної інфекції, результат-0% ймовірності «подвійної капсули» і пізньої сероми і жодного випадку імплант – асоційованої анапластичної великоклітинної лімфоми.

 

Протези грудних залоз виробляються виключно з сировини і матеріалів, які надходять від найбільших і найбільш авторитетних виробників силікону в США, безпека яких підтверджена більш ніж 30-річним досвідом їх застосування в медичній практиці.

 

Дорогі дівчата і жінки, стежте за своїм здоров’ям, вибирайте якісну косметику, при рішенні збільшити груди – якісні іпланти і безумовно хорошого фахівця, а ми повинні підкреслити, що в Україні пластичні хірурги дійсно на високому рівні і постійно вдосконалюють свої навики.

 

Будьте здорові!