Післяопераційний період: Що потрібно знати

Фото - Післяопераційний період: Що потрібно знати

Реабілітаційний період після операції по збільшенню грудей: що потрібно знати пацієнткам

Маммопластика - збільшення та коригування бюсту шляхом введення імплантантів, це операція, розповсюджена в усьому світі, але потрібно знати, що після мамопластики потрібна реабілітація до повного заживлення рубців і стабілізації природної капсули навколо імпланту. Сама процедура встановлення ендопротезів триває від 1 до 3 годин, залежно від складності та індивідуальних анатомічних особливостей жінки, але повний післяопераційний період - це 2-3 місяці, протягом яких потрібно ретельно виконувати поради лікаря і пильно слідкувати за своїм самопочуттям.

Дуже важливо обрати якісні імпланти. Ендопротези від компанії Motiva признані в усьому світі, схвалені міжнародними організаціями як гарант безпеки, ергономічності та краси. Інноваційні технології, висококваліфіковане виготовлення і понад 500 варіантів форм та розмірів дозволять обрати оптимальний варіант для подальшого безпечного імплантування та скорого приживлення в організмі.

Після маммопластики знадобиться спеціальна компресійна білизна, яку потрібно придбати заздалегідь. Вона буде фіксувати імплант, запобігати набрякам та небажаним ускладненням. Оскільки в перші дні відновлення після збільшення грудей обмежується прийняття ванн, компресійна білизна після операції має бути хоча б в двох примірниках.

Перші дні: реабілітація після пластики та збільшення грудей

Під стаціонарним наглядом пацієнтки проводять не більше доби, якщо операція пройшла успішно і без ускладнень. Далі жінка може повернутися до звичайного життя в домашніх умовах, але потрібно знати, що після маммопластики треба дотримуватись деяких обмежень:

  • в перші дні потрібен відпочинок і відсутність будь-яких фізичних навантажень;
  • протягом мінімум 2-5 діб не можна вживати алкоголь, курити, треба обмежити вживання рідини;
  • в період до 6 тижнів максимально обмежують навантаження на руки, м’язи грудей, не можна качати прес, виконувати рухів, що приводять до колихання грудей;
  • обов’язково треба носити компресійну білизну протягом мінімум двох тижнів, а в деяких випадках рекомендовано і 3 місяці після маммопластики. Знімати її дозволяється лише на короткий період для прийняття душу. Скільки в конкретно Вашому випадку потрібно носити компресійну білизну після маммопластики, порадить лікар;
  • в перші 2 місяці після маммопластики потрібно спати в фіксовано полулежачому положенні, на спині, не перевертаючись на бік;
  • треба відмовитись від сідання за кермо автомобіля.

Як правильно носити компресійну білизну після маммопластики, якого класу потрібно придбати бюстгалтер і коли можна знімати, переходячи на звичайний, Вам порекомендує лікар-хірург. Зазвичай, спеціальний бюстгалтер носять з першого дня операції і строком до місяця, хоча терміни можуть бути різними в залежності від індивідуальних нюансів маммопластики.

Правильний догляд за грудьми після маммопластики

Крім того, що потрібно забезпечити умови для правильного приживання імпланту, жінкам також треба ретельно доглядати і за зовнішнім станом грудей. Насамперед - це обробка рубців спеціально призначеними препаратами для загоєння, накладання силіконових пластирів, а також внутрішнє вживання ліків, приписаних лікарем для запобігання інфекціям та ускладненням. Надалі призначаються мазі для зменшення рубців, зняття затвердіння та встановлення еластичності шкіри.

Один місяць після маммопластики потрібно уважно стежити за станом шкіри та своїми відчуттями в місцях хірургічного втручання. Синці та набряки - це звичайне явище після пластичних втручань, яке швидко проходить при правильному догляді. Також в період відновлення після маммопластики може бути знижена чутливість сосків і самих грудей. Якщо є сильні болісні відчуття, кровоточивість, поява болючих синців та набряків - негайно зверніться до хірурга.

Уход за грудьми включає не лише постійний компресійний бюстгалтер, а й потребує масажу, який призначає лікар. Ці процедури сприяють зменшенню затвердінь та запобігають утворенню занадто щільної оболонки навколо імпланту. Проводити його можна в домашніх умовах, але якщо повністю будете повторювати рухи, які показані лікарем.

Як в Вашому випадку доглядати за грудьми після збільшення, які мазі й косметичні засоби можна використовувати для збільшення еластичності шкіри і на якому етапі реабилитации - всі ці моменти потрібно обговорювати з лікарем і в жодному разі не можно займатися експериментами.

Реабілітаційний період після маммопластики також накладає деякі обмеження на водні та повітряні процедури. Приймати частковий душ можна після пластичной операції не раніше, ніж через 7-10 днів. Верхня частина тіла дуже тендітно обтирається спеціальними антисептиками. Категорично протипоказане засмагання на период до 3 місяців, а прийняти не гарячу ванну можна лише через місяць. Сауни протипоказані до півроку після операції.

Життя після збільшення грудей: загальні поради жінкам

Зважившись на маммопластику, жінки розуміють, що краса потребує жертв, якими стане невеличкий дискомфорт на період відновлення. Але це не означає, що в цей період жити буде важко і безрадісно.

Правильне харчування, виключаючи гострі та солоні продукти, відмова від шкідливих звичок і чрезмірних навантажень позитивно вплинуть на загальний стан Вашого здоров’я, прискорять приживлення імплантів. Обов’язково носиться компресійний бюстгалтер, приймаються знеболюючи препарати та антибіотики, робиться масаж.

Післяопераційний період реабілітації після маммопластики протягом двох перших тижнів - один з найбільш важких, але при належному виконанні порад лікаря Ваші груди в подальшому радуватимуть красою та здоровим природнім виглядом, не завдаючи жодних проблем.

0
Replies
Share this entry
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Анатомические импланты подобрать и заказать по нормальной цене от компании Мотиваимплантс с доставкой в любой уголок Киева и Украины. Наберите специалисту по номеру: 380668507476 и он подскажет Какой размер грудного имплантата выбрать? Мы предлагаем Вам увидеть Анатомические и круглые импланты фото на сайте Мотива Имплантс