Пластика грудей: як правильно обрати пластичного хірурга

Фото - Пластика грудей: як правильно обрати пластичного хірурга

Пластика грудей – одна з найбільш поширених видів корекційної хірургії. Але, щоб операція пройшла успішно і результат радував вас багато років, дуже важливо правильно обрати пластичного хірурга та клініку, щоб безпечно збільшити груди.

 

Важливо пам’ятати, що вибір хірурга ще не означає вибір клініки, адже лікар може працювати одночасно у декількох медичних закладах.

 

Важливо звертати увагу на статус клініки, в якій працює лікар, на відгуки. Наявність професійного персоналу і сучасного устаткування у клініці говорить сама за себе. Виконати операцію якісно без належного обладнання навіть висококласному пластичному хірургу складно.

 

Обираючи лікаря, покладайтеся на свою інтуїцію. Обов’язково ознайомтеся з його послужнім списком, зверніть увагу на попередні роботи, але при цьому беріть до уваги свої відчуття. Якщо під час спілкування із хірургом у вас з’являється тривога і виникає антипатія, краще оберіть іншого. Між пацієнткою і лікарем повинні бути довірчі відносини і повне взаєморозуміння, адже від цієї людини залежить ваше здоров’я.

 

Під час консультації чесно і відверто розкажіть лікареві про свої очікування, якого результату хочете досягти, якою є мета збільшення грудей.

 

Хороший пластичний хірург дасть вичерпні відповіді на всі ваші запитання, допоможе вибрати ідеальні для вас грудні імпланти, адже якісно проведена імплантація грудей – це запорука вашого прекрасного самопочуття і задоволеності своїм зовнішнім виглядом.

 

Обираючи пластичного хірурга, віддайте перевагу тому фахівцеві, який уже провів багато аналогічних операцій і має великий досвід саме у цій сфері.

 

На нашому сайті, у розділі «Хірурги» ви можете детальніше ознайомитися із лікарями, на рахунку яких не один десяток вдало проведених пластичних операцій зі збільшення грудей за допомогою високоякісних грудних імплантів Motiva.