Особливості операції маммопластики.

Особливості операції маммопластики.

Пластика грудей – відповідальне рішення. Щоб збільшити груди ефективно і безпечно, і отримати бажаний ефект, потрібно знайти хорошого пластичного хірурга і вибрати оптимальні імпланти молочних залоз.

 

Виробник грудних імплантів повинен бути перевіреним часом, світовим досвідом і досвідом хірурга, до якого Ви звертаєтеся. Грудні протези повинні відповідати стандартам якості і мати переваги. Так, грудні імпланти Мотіва – це перевірені 10-річним досвідом імпланти молочних залоз 6-го покоління, які відповідають усім вимогам до імплантів такого типу і навіть перевершують попередні покоління.

 

Грудні імпланти Motiva, наприклад, мають оболонку, яка має рекордні властивості щодо розтягування і майже в 2 рази переважає по розтяжності імпланти інших виробників, що дозволяє проводити імплантацію з мінімальним розрізом (від 1,5 см при обсязі близько 300 мл!)

 

Пластика грудей Україна – це переважно пластика грудей Київ. Щоб зробити груди Київ – найпопулярніше місто. У Києві є багато відомих, досвідчених пластичних хірургів, а також професійна база для навчання пластичних хірургів.