Більшість поширених міфів про грудні імплантати розвінчано

Фото - Більшість поширених міфів про грудні імплантати розвінчано

1. Будь-які збільшені груди виглядають ненатурально.

 

Неправильно. Якщо імплантат, що обраний вами і вашим хірургом, підходить до вашого тіла і тканин, збільшення грудей забезпечить вам гарний природний результат.

 

Між вами та вашим хірургом повинна відбутися детальна розмова, в ході якої ви повинні максимально точно пояснити (бажано з картинками) свій бажаний зовнішній вигляд, а хірург повинен провести заміри, враховувати ваш зріст, статуру й тканини для того, щоб рекомендувати вам певний розмір грудного імплантату, який дозволить вам виглядати природно. З іншого боку, не всі жінки хочуть виглядати натурально, але всіх інших я сміливо можу запевнити в тому, що це можливо. Ще раз нагадаю, що вкрай важливо відповідально підійти до вибору хірурга. Не соромтеся запитувати про його досвід та дипломи.

2. Ви не зможете годувати дитину грудьми з грудними імплантатами.

 

Неправильно. Імплантати розташовуються або під грудним м’язом, або під молочною залозою, але в будь-якому випадку вони не зашкодять ані виробленню молока, ані прохідності молочних проток. Таким чином, вам нема чого боятися.

3. Імплантати потрібно міняти кожних 5 років.

 

Неправильно. Як правило, імплантати потрібно міняти раз на 10 років. Однак, більшість хірургів заявляють, що імплантати підлягають заміні або видаленню лише якщо виникли проблеми. В іншому випадку, необхідності в їх заміні немає. Більшість жінок все життя живуть з початковими імплантатами і не потребують додаткових операцій.

4. Грудні імплантати викликають рак.

 

Неправильно. Жодної офіційної інформації про те, що грудні імплантати можуть викликати рак, немає. Також не встановлено зв’язок між гелевими імплантатами та раком.

5. Груди з імплантатами завжди будуть неприродньо твердими на дотик.

 

Неправильно. Більшість грудних імплантатів розроблені таким чином, щоб на дотик нагадувати природні груди, а затвердіння відбувається лише у випадках інкапсуляції. Окрім того, залежно від типу імплантату, можна домогтися більш природного руху грудей. Новітні технології ергономічних імплантатів молочних залоз здатні забезпечити вам максимально природний зовнішній вигляд.

 

Не забудьте розпитати свого хірурга про всі варіанти грудних імплантатів! І взагалі, кожного разу, коли з’являються сумніви, звертайтеся до свого лікаря.