Майстер-клас від Павла Денищука

Мастер-класс от Павла Денищука

 

6 листопада в клініці Anacosma за підтримки ТМ Motiva президент USAPS Павло Денищук провів навчання для пластичних хірургів. Генеральним партнером заходу виступила TM Motiva Implants.

 

Павло Андрійович – провідний пластичний хірург з 32-річним досвідом роботи, кандидат медичних наук, завідувач відділенням хірургії. Член ISAPS і ASBS (США).

 

Майстер-клас по маммопластиці складався з декількох етапів:

 

  • вертикальна коробкорубцева мастопексія з установкою нових імплантів з фіксацією Anatomical TrueFixation від ТМ Motiva

 

Грудні протези Anatomical True Fixation – це грудні імпланти анатомічної форми, які відрізняються двома «вушками», за допомогою яких грудні імпланти надійно фіксуються для попередження ротації (повороту імпланта).

 

Вибираючи для свого навчання імплант Motiva TrueFixation, Павло Денищук керується тим, що ці імпланти створені для тих випадків, коли потрібно збільшити нижній полюс грудей.

 

Також хірург відзначає, що одним з основних критеріїв цінності даних імплантів є натуральність, якої дуже складно домогтися з іншими імплантами анатомічної форми.

 

Пацієнтці Юлії, яка мріяла відновити форму грудей після народження дитини, зробили підтяжку молочних залоз і встановили імпланти Motiva Anatomical TrueFixation середньої висоти розміру 280 сс.

 

  • збільшення грудей ергономічними имплантами Motiva Ergonomix

 

Грудні імпланти Motiva Ergonomix – це імпланти молочних залоз із максимально натуральним результатом як за зовнішнім виглядом, так і і по тактильним відчуттям.

 

Павло Денищук успішно провів дві операції, хід яких транслювався на екрани, а оперуючий лікар докладно розповідав про всі дії в операційній, методикою установки і переваги імплантів ТМ Motiva.

 

Асистували Павлу Денищук під час операції пластичні хірурги Сергій Гаврилюк, Леся Телемуха, Артем Єфремов і Дмитро Каленюк.

 

Також присутні і оффлайн, і онлайн пластичні хірурги прослухали доповіді іноземних спікерів Маркоса Сфорза і Яніса Гіліса.

 

Маркос Сфорза поділився своїм десятирічним досвідом роботи з продукцією ТМ Motiva і розповів присутнім про новинки та найсучасніші методи пластичної хірургії.

 

«Світова тенденція збільшення грудей за допомогою імплантів йде до поступового переходу від текстурованих імплантів і імплантів з поліуретановим покриттям до гладких імплантів», – стверджує хірург зі світовим ім’ям. Тому Маркос Сфорца наполегливо рекомендує пластичним хірургам, які не мають досвіду роботи з гладкими имплантами, починати вже зараз, починаючи з проекції Demi, з якою буде легко працювати на початковому етапі.

 

Імпланти Motiva мають поліпшену технологію покриття оболонки в порівнянні з класичним гладкими імплантами. Тому, з огляду на кращий профіль безпеки імплантів у порівнянні з класичними абсолютно гладкими імплантами, підтвердженими дослідженнями, Motiva – найкращий вибір з усіх імплантів з гладкою поверхнею.

 

До того ж, за словами Маркоса Сфорза, уряд Австралії заборонив використання при виробництві грудних імплантів поліуретану через взаємозв’язок з виникненням крупноклітинної лімфоми. Він підкреслив, що перевага імплантів Motiva саме в тому, що при їх виробництві поліуретан не використовується.

 

Як стверджує лікар, для довгострокового результату після операції з корекції форми грудей головне:

 

  • мінімальне зниження складки під грудьми і тільки в разі потреби (Маркос Сфорца практикує не більше 1,5 см нижче вихідної своєї складки). Motiva Ergonomix, на відміну від імплантів анатомічної форми, відмінно розтягує полюс грудей (нижче соска), і це дозволяє не опускати груди нижче для збільшення відстані від соска до складки під грудьми при збільшенні грудей.
  • правильне планування і формування кишені для імпланту. Кишеня повинна бути чітко у визначеному місці, не йдучи в сторони і точно за розміром імпланта.
  • потрібно поліпшити підтримку власними тканинами (оптимальна фіксація підгрудної складки і, в разі позиції імпланта частково під м’язом – формування “слінгу” з м’язів в нижній бічній частині для підтримки імпланта).

 

На закінчення лекції Маркос Сфорза підкреслив, що при наявності на ринку імплантів Motiva Ergonomix немає необхідності в анатомічних імплантатах, адже Ergonomix – оптимальний варіант.

 

Кожна Школа Павла Денищука викликає захват у його колег, які з задоволенням беруть участь, так як Павло Андрійович завжди зачіпає найактуальніші питання сучасної пластичної хірургії.