Лікар Федеріко Майо: встановлення імплантів Anatomical TrueFixation.

Фото - Лікар Федеріко Майо: встановлення імплантів Anatomical TrueFixation.

 

Відомий пластичний хірург, який входить в ТОП-10 кращих хірургів Іспанії, а також є засновником і директором Інституту естетичної і пластичної хірургії (Instituto de Cirugía Estética y Plástica), фахівцем в галузі реконструктивної хірургії, Федеріко Майо провів операцію c використанням унікальних на ринку анатомічних імплантатів “ТrueFixation”.

 

Він проводить операції в Коста-Ріці, Колумбії, Бразилії, Панамі, Мексиці, Великобританії, Латвії, Росії, Швейцарії, Хорватії, Словенії та Румунії і є постійним учасником міжнародних конгресів по всьому світу.

 

Доктор Майо одним з перших почав пропонувати сучасну послугу комп’ютерного 3Д-моделювання результатів пластичних операцій, що дозволяє наочно продемонструвати прогнозовані результати хірургічного втручання пацієнтам.

 

ТrueFixation – це анатомічний імплантат з поліпшеною гладкою поверхнею. Анатомічні (тобто краплеподібні) імплантати традиційно виготовлялися з текстурованими оболонками через переконання, що такі оболонки обмежують обертання імплантату.

 

Але це призвело до історично незадоволеного попиту з боку пацієнтів і хірургів, яким потрібна стабільна анатомічна форма без ускладнень, пов’язаних з текстурованою оболонкою. Щоб задовольнити цю вимогу, ми створили Anatomical TrueFixation.

 

Імплантати Anatomical TrueFixation забезпечують чудові анатомо-естетичні результати, адже вони мають більш анатомічну форму, а також мають інноваційну систему фіксації імплантату.

 

«Анатомічні TrueFixation імплантати – це імплантати, які мають природній вигляд та інноваційну систему, яка запобігає обертання », – стверджує Федеріко Майо.

 

Підвищена біосумісність оболонки імплантату, оптимальне співвідношення когезивних і еластичних властивостей гелю краплеподібного імплантату і монолітність оболонки (TrueMonobloc) гарантують вийняткові результати безпеки без серйозних побічних ефектів.

 

Федеріко Майо з захопленням відгукується про новий імплантат ТМ Motiva під час операції, демонстрацію якої Ви можете побачити в нашому відео:

 

 

«Анатомічний імплантат” Truefixation “- це імплантат ХХІ століття з удосконаленою гладкою поверхнею, який не має нічого спільного ні з пізніми сірому, ні з анапластичної крупноклеточной лімфомою, має 3 параметри вимірювання, за якими ці імпланти відрізняються між собою: ширину, висоту і товщину (проекцію).

 

Особливість цього імплантату полягає в тому, що у нього є що фіксують «язички», які надійно фіксуються за допомогою біосумісною поліпропіленової сітки. Ця сітка використовується для того, щоб вивести фіксацію імпланта на рівень швів, які накладаються на глибоку фасцію. Таким чином, за допомогою фіксуючих «язичків» запобігає обертання імпланта, небажаний рух протеза протягом декількох місяців після операції. У імпланти подвійна система кріплення, і його справді дуже легко встановлювати.

 

Відмінність цього анатомічного імплантату перед іншими полягає в тому, що це – єдиний анатомічний імплантат з гладкою поверхнею, який виробляється і продається в світі. Іншими словами, це – єдиний протез, який не провокує розвиток ні пізньої сероми, ні анапластичної великоклітинної лімфоми, а також у нього практично відсутні випадки розриву оболонки. Ось чому ми використовуємо цей імплантат. І в даному випадку, коли є асиметрія, він дає нам багато можливостей для маневру. Ми можемо використовувати високу проекцію (Full) на тій стороні молочної залози пацієнтки, яка має більший обсяг, і супервисоку проекцію (Corse’) для менш розвиненої молочної залози.

 

Я використовував фрагмент поліпропіленової сітки – продукт, який вже багато років застосовується в медицині і хірургії, і який чудово інтегрується в тіло. Цей фрагмент сітки, вставлений в закріплену силіконову петельку для фіксації імпланту, прикріплюється до структур тіла пацієнтки. Перевага цієї сітки полягає в тому, що тіло інтегрується з цим синтетичним матеріалом, і імплантат біологічно закріпиться вже через 7-10 днів, поки пацієнтка відновлюється після операції, і залишиться лише невеликий слід після операції. Тіло створить колагенові зв’язки та інтегрується з цієї сіткою, з якою у нас вийде біологічна фіксація, створена швом і технікою хірурга. Відбувається біологічне відновлення кожного окремого організму, завдяки якому протез повністю фіксується за допомогою системи фіксації і за допомогою язичка “TrueFixation”, так що імплантат завжди буде розташований правильно. І, як ви бачите,  – ми компенсували брак об’єму, який був у пацієнтки в її правій груді, за допомогою більшої товщини імпланту з супервисокою проекцією (Corse’). А у лівій груді виступ імплантату менший (проекція Full), тому що молочна залоза була більшою.

 

Таким чином, анатомічні імплантати дуже зручні в разі асиметрії грудей, в разі невеликих деформацій, так як вони дають нам 3 осі, в яких ми можемо проводити корекцію: по висоті, ширині і товщині. І це робить імпланти Anatomical True Fixation унікальними. В даному випадку ми використовуємо єдиний на ринку гладкий анатомічний імплантат з системою фіксації True Fixation і поліпропіленову сітку.

 

А тепер залишилося закрити розріз – і операція, яка триває близько години,буде завершена».