Куди встановлюють грудні імпланти

Фото - Куди встановлюють грудні імпланти

Імплантація грудей на сьогоднішній момент є найбільш затребуваною процедурою в області пластичної хірургії. Але перед тим, як зважитися на операцію, варто добре обміркувати усі нюанси, зважити усі «за» і «проти», проаналізувати усі показання, переваги і ризики. Своє рішення збільшити груди потрібно обговорити із лікарем.

Збільшення грудей – це відповідальне рішення, тому важливо знайти хорошу клініку і високопрофесійного фахівця. Під час консультації із лікарем важливо обговорити усі ваші запитання. Лікар допоможе обрати грудні імпланти за вашим індивідуальними показаннями, порадить, яке розміщення підходить саме для вас і чому.

Обираючи спосіб розміщення імпланта, лікар враховує різні фактори: розмір і бажану форму грудей, конструкцію вашого тіла, час відновлення, терпимість до післяопераційного дискомфорту і болю, спосіб життя, ваші цілі та очікування від імплантації.

Як можливо встановити грудні імпланти

Кожен метод розміщення імплантів має свої переваги і недоліки. Тільки пластичний хірург може вирішити, який метод доступу підходить саме вам, вивчивши всю інформацію. Є кілька різновидів розрізів, через які вставляються протези молочних залоз:

  • через пахву – установка імпланту під м’яз, шов практично непомітний;
  • у складці під грудьми – найменш травматичний і найбільш надійний (тканини молочної залози не ушкоджуються);
  • через ареолу соска – акуратна процедура, шов мінімально помітний.

Збільшити груди можна декількома способами введення грудного імпланту:

  • над м’язами: збільшення розміру грудей відбувається над грудним м’язом за молочною залозою, безпосередньо за тканиною. Це найбільш простий спосіб. Метод відмінно підходить для тих жінок, у яких спостерігається ефект обвислих грудей і при цьому є достатня кількість природної тканини молочної залози;
  • під м’язом: збільшення розміру грудей відбувається під грудним м’язом, імплант повністю покритий м’язами. Метод відмінно підходить для струнких жінок, у яких мало власних тканин молочної залози.

Імпланти грудей від компанії Motiva Implants – кращий вибір якісних імплантів.

Якщо Ви думаєте про імплантацію грудей, дуже важливо вибрати правильні протези молочних залоз. Компанія Motiva Implants пропонує широкий вибір різноманітних імплантів високої якості від надійного виробника. Уся продукція Motiva сертифікована і містить у своєму складі особливий гель-наповнювач, що надає грудним імплантатів еластичність. У результаті ви маєте чудові груди і при цьому маленький естетичний розріз після установки.

Також дуже важливо виконувати усі рекомендації лікаря до і після операції, ретельно дотримуватися усіх інструкцій, адже від цього багато в чому залежить кінцевий результат.

Обрати якісні силіконові імпланти грудей Motiva і придбати за нормальною ціною завжди можна на сайті компанії motivaimplants.com.ua з доставкою по всій Україні.

Якщо у вас виникли питання, зв’яжіться з нами за номером +380508733390 та наші фахівці нададуть усю цікаву для вас інформацію.

0
Replies
Share this entry

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *