Грудні імпланти: історія створення

Фото - Грудні імпланти: історія створення

Перші грудні імпланти мали досить тонку оболонку, яка дозволяла створити ефект максимального наближення до природних грудей, але при цьому термін їх експлуатації був досить невеликим. Також варто відзначити, що перші імпланти були заповнені лише наполовину, що також не сприяло довговічності їх використання. Чи варто говорити, що такі грудні імпланти мали досить високий ризик розриву?

Надалі профільні лабораторії розробили більш грубу текстуру виробу, яка сприяла більш стійкому їх позиціонуванню, а також допомагала виключити хворобливе затвердіння і, як наслідок, повторне оперативне втручання. Такий стан було названо капсульною контрактурою.

Але при цьому груба текстура імпланта стала викликати появу таких побічних ефектів, як сіроми і подвійні капсули.

Пізніше були розроблені різноманітні наповнювачі для імплантів. Альтернативою став сольовий наповнювач, який вважається найбільш природним для організму. Але при цьому він має свої недоліки, такі як можливе протікання, ненатуральний зовнішній вигляд за рахунок появи «зморшок і складок» на грудях.

Які грудні імпланти вибрати?

Вибираючи грудні імпланти, варто звернутися до професіонала, який допоможе вибрати протези молочної залози, які підійдуть саме вам.

Важливо обрати свій розмір, щоб груди була красивими і виглядали природно, а для цього лікар повинен врахувати ваші особливі біологічні фактори, визначити точний розмір базової лінії грудей.

Важлива повна довіра між лікарем і пацієнткою. Обов’язково відверто обговоріть усі деталі майбутньої операції: бажану «повноту верхньої частини грудей», симетрію і те, як будуть виглядати груди у певному одязі або купальнику.

Вибрати якісні силіконові імпланти грудей Motiva і придбати за нормальною ціною завжди можна на сайті компанії motivaimplants.com.ua з доставкою по всій Україні.

Якщо у вас виникли питання, зв’яжіться з нами за номером +380508733390 та наші фахівці нададуть усю цікаву для вас інформацію.

0
Replies
Share this entry

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *