Грудні імплантати: види і вартість в Україні

Фото - Грудні імплантати: види і вартість в Україні

Імплантація грудей проводиться з різних причин: грудні імпланти використовуються для того, щоб збільшити груди, відкоригувати і виправити асиметрію грудей, після онкологічних захворювань.

 

Грудні імпланти розрізняють за видами, формами та розмірами. Найчастіше використовуються силіконові та сольові грудні імпланти. Силіконові імпланти, заповнені медичним гелем, безпечні, еластичні, на дотик вони не відрізняються від звичайних грудей. Сольові імпланти також безпечні, адже вони наповнені фізіологічним розчином. Вони прості і зручні під час установки, але через м’якість можливі розриви.

 

Протези грудних залоз бувають із гладкою і текстурованою поверхнею. Перші більш м’які, внаслідок чого не утворюють складок, тоді як використання других може призвести до утворення зморшок і складок. Чи варто говорити, що хірурги в усьому світі віддають перевагу саме першим імплантам.

 

Імпланти грудей Motiva відрізняються гладкою поверхнею. Вартість гладкого грудного імпланта нижча текстурованого.

 

Грудні імпланти Motiva за формою поділяють на:

 

  • каплевидні (анатомічні) ендопротези, які допомагають зберегти природний вигляд грудей. Найчастіше використовуються для збільшення маленьких грудей або корекції форми грудей після пологів. Ризик розривів мінімальний через велику щільність. Імпланти Ergonomix – це відмінна альтернатива каплевидним, так як забезпечують відчуття природності без ускладнень;
  • круглі грудні ендопротези використовуються для виправлення асиметрії або опущення грудей. Є відмінним варіантом для об’ємних збільшень. Зручні під час  установки, мають невисоку вартість.

 

Для вибору оптимального виду і форми грудного імпланту, потрібна консультація профільного спеціаліста, який, виходячи із побажань клієнтки і фізіологічних показань, порекомендує правильні протези грудних залоз. Також лікар зможе розповісти, скільки коштують грудні силіконові імпланти в Україні і у чому переваги того чи іншого варіанту.