Доктор Андрій Леонідович Харьков : установка имплантатів Anatomical TrueFixation.

Фото - Доктор Андрій Леонідович Харьков : установка имплантатів Anatomical TrueFixation.

 

Пластичний хірург зі світовим ім’ям, доктор медичних наук, член Європейської Академії Лицевої Пластичної Хірургії, Американської Академії Косметичної Хірургії і дійсний член Європейського Суспільства Ринопластики. Після закінчення Національного медичного університету ім. А.А. Богомольця (диплом з відзнакою) за фахом “Загальна медицина” в 1995 році, Андрій Харьков присвятив більше 25 років професійному розвитку, навчаючись в Москві (Російська Федерація), Кракові (Польща), Лондоні (Великобританія), Линце (Австрія), Стокгольмі (Швеція), Лос-Анджелесі (США), Варесе (Італія), Стамбулі (Туреччина), Сан Дієго (США), Мілані (Італія), Києві (Україна).

 

У 2007 році після закінчення Міжнародного інституту бізнесу Андрій Леонідович Харьков отримав ступінь Магістра бізнес-адміністрування (MBA).

 

Андрій Леонідович Харьков відразу звернув свою увагу на Імплантати ТМ Motiva Anatomical TrueFixation, які на сьогодні є єдиними анатомічними имплантами, які мають систему фіксації імплантата, так звані “вушка”, за допомогою яких грудні імпланти надійно фіксуються для попередження ротації (перевороту імпланта).

 

Anatomical True Fixation – це грудні імпланти Мотива анатомічної форми. Ці імпланти виробник грудних імплантів Establishment Labs створив для тих випадків, якщо треба збільшити нижній полюс грудей (від инфрамаммарної складки до соска), або у разі інших особливостей будови молочної залози.

 

Андрій Леонідович провів аугментаційну маммопластику даними імплантами 07.09.2020, операція пройшла успішно.

 

Був використаний доступ субмаммарный, розташування імпланта – “Дуал плейн”.

 

Пацієнтка – молода дівчина, яка  ще не народжувала, різко скинула вагу (знижений тургор тканин, тому фіксація показана). “Це молода, інтелігентна, освічена дівчина зі смаком, яка хоче отримати натуральні і природні груди, тому вибір ліг на каплевидні. Вона худенька, при цьому вона хоче з акцентом на натуральність”, – пояснив Андрій Леонідович.

 

Вибираючи імплант Motiva, доктор керувався також відсутністю випадків розвитку пізньої сероми, анапластичної крупноклітинної лімфоми, розриву оболонки внаслідок браку імпланта.

 

Андрій Леонідович вважає, що один з основних критеріїв цінності цих імплантов є натуральність, якої добитися дуже складно з іншими імплантами анатомічної форми.

 

“Ніхто не хоче маніфестувати з чимось рукотворним, усі хочуть виглядати так, як ніби-то їх такими Бог створив. Тому прагнення усієї галузі, це дати пацієнтові те, що він так хоче – натуральність. У випадку з Motiva це реалізується”, – стверджує Андрій Харьков.

 

Відомий хірург відмітив натуральність гелю, хорошу наповненість, а також приємні тактильні відчуття імпланта. “Тканина імпланта дуже добре асоціюється з тканинами самої молочної залози. Це дуже успішно на мій погляд”, – відмітив Андрій Леонідович Харьков.

 

На думку фахівця – “Груди не “бетонуються”, як це є сьогодні з іншими анатомічними имплантами, в ситуації з ТМ Motiva Anatomical TrueFixation фіксація м’яка, вони розтягуються, имплант зміщується, але в розумних межах, а це дуже хороший компроміс на сьогодні. “

 

У роботі своїй накопичується якийсь об’єм незадоволення, щось не виходить, не вирішується, – і ти думаєш як же зробити краще. Звичайно ж, – ти не один в цьому пошуку. Компанії часто ставлять питання: “Що для вас є невирішеним питанням? Чим вам допомогти”? Ти про це думаєш – і тут раз!. І тобі пропонують рішення! Як можна цим не користуватися? Це ж – прогрес, це ж – еволюція! В ногу з усім розвитком! – підсумував Андрій Леонідович.