Чому важлива текстура поверхні імпланту?

Почему важна текстура поверхности импланта?

 

Грудні протези повинні бути безпечними. Краса не повинна вимагати занадто великі жертви. Пластика грудей в наш час вже набагато безпечніша, ніж півстоліття тому. Імпланти молочних залоз вдосконалені. Вони стали більш безпечними для здоров’я жінки, яка вирішила збільшити груди.

 

Виробник грудних імплантів Esteblishment Labs виробляє грудні імпланти Motiva c 2009 року. З 2004 року не припиняються дослідження для створення імплантів, які будуть максимально безпечними для жінок і зручними для пластичних хірургів.

 

З 2012 року імплани Motiva мають 7 шарів в оболонці, що виключає просочування гелю через оболонку. На сьогоднішній день імпланти Motiva – це найбільш вдосконалені імпланти 6-го покоління.

 

Як відомо, найголовніше для безпеки сучасного імпланта – це його поверхня, оскільки саме вона безпосередньо контактує з організмом.

 

Дослідження, що проводяться з різними текстурами поверхні показали, що чим менше текстура поверхні імпланту, тим менше реагує клітинний імунітет людського організму завдяки більш комфортному стану. Імпланти молочних залоз Мотива мають найдрібнішу текстуру з усіх існуючих імплантів. Це означає, що буде утворюватися більш тонка капсула навколо імпланта і імплант не буде провокувати розвиток крупноклітинної лімфоми.

 

Грудні імпланти Мотива мають практично гладеньку поверхню з висотою точки 3 мкм і відстанню між точками менше клітини, що запобігає вростання тканин організму в оболонку імпланту. Це особливо важливо для жінок, які активно займаються спортом, особливо – пов’язаних зі стрибками, зі швидким пересуванням.

 

У випадку більш вираженої текстури імпланту під час удару, або струсу при стрибку тканини, які зростаються з поверхнею імпланта, можуть відриватися від імпланту і при цьому, як і при будь-якій травмі, починається запальний процес. Може початися серома – патологічне скупчення рідини навколо імпланту. Також може розвинутися «подвійна капсула», коли між капсулою, яка відокремилася від імпланту і самим імплантом утворюється ще одна капсула, яка також вростає в оболонку імпланту. Згодом така подвійна капсула може привести до вираженої контрактури. У випадку з імплантами Motiva практично відсутній ризик пізньої сероми і зовсім нема випадків подвійної капсули.

 

Пластика грудей Україна пропонує кілька визнаних марок імплантів, серед яких імпланти Мотива виділяються кращим профілем безпеки і натуральними відчуттями при дотику до грудей з імплантами. Щоб збільшити груди Київ пропонує багато хороших клінік і відмінних пластичних хірургів. Пластика грудей Київ – це десятки хірургів, які мають великий успішний досвід роботи з імплантами Motiva. Деяких з них Ви бачите на нашому сайті. Щоб дізнатися більше – телефонуйте нам. Будемо раді допомогти Вам у виборі пластичного хірурга.