Чи всі пластичні хірурги працюють з імплантами Мотива?

Все ли пластические хирурги работают с имплантами Мотива?

 

Буває так, що пластичний хірург, якого вибрала пацієнтка, щоб збільшити груди, не використовує грудні імпланти Мотива. Причини можуть бути різні.

 

Наприклад, клініка, в якій працює лікар, ще не має договору поставки і поки що не може замовляти грудні імпланти Motiva. Або пластичний хірург звик збільшувати груди, використовуючи грудні протези інших торгових марок.

 

Імпланти молочних залоз бувають дуже різні, і техніка роботи з ними може відрізнятися.

 

Виробник грудних імплантів Motiva створив особливі імпланти, завдяки яким можна досягти максимально натуральних відчуттів і руху грудей. Це – імпланти лінійки Motiva Ergonomix. Робота з цими імплантами вимагає спеціальних знань та навичок для підбору імплантів і для їх оптимальної установки. Є тонкощі, що добре знають пластичні хірурги, які мають досвід роботи з імплантами Motiva Ergonomix.

 

Пластика грудей Київ, як і пластика грудей Україна – це велика кількість професіоналів, серед яких понад 100 хірургів, які мають досвід роботи з імплантами Motiva.

 

На наших офіційних сторінках у соцмережах Ви можете знайти деяких з цих пластичних хірургів.

 

Ми також із задоволенням підкажемо Вам, які хірурги працюють з імплантами Мотива в більш зручному для Вас місті на території України.