Розмір бюстгальтера: Вічний конфлікт!

Фото - Розмір бюстгальтера: Вічний конфлікт!

Більшість жінок люблять ходити по магазинах! Що ж стосується мене, я б купувала що завгодно, лише не бюстгальтери.

 

Якби потрібно було просто обрати один із 3 розмірів, життя було б набагато простіше, але замість цього нам пропонується на вибір безліч розмірів та різних варіантів виконання – на половину чашки, з пуш-апом, з підкладкою, без підкладки, з мереживом, з підтримкою, при тому, що різниця в розмірах між брендами та варіантами виконання вражає уяву.

 

Насправді, останні дослідження встановили, що близько 80% жінок в усьому світі носять неправильний розмір бюстгальтера, в тому числі й я!

 

Отже, давайте дивитися правді в очі – у багатьох із нас у гардеробі є різні розміри бюстгальтерів, і при цьому ми й гадки не маємо, який із них правильний.

 

Якщо у вас така ж ситуація, як і в мене, пропоную вам прочитати цю статтю до кінця.

 

Днями я знайшла сайт під назвою www.85b.org, на якому достатньо ввести виміри свого тулуба, і сайт автоматично видасть вам правильний розмір бюстгальтера. Я вже його випробувала! Сантиметровою стрічкою я виміряла обхват тулуба під грудьми, бюста і обхват тулуба над грудьми, і отримала американський розмір 32C або європейський розмір 70D.

 

Я знаю, закоренілі скептики не вважають, що автоматизований інструмент здатний дати правильну відповідь. Я навіть пішла до найближчого магазину нижньої білизни і приміряла близько 5 різних типів бюстгальтерів. Результат: всі вони прекрасно мене підійшли!

 

Пропоную і вам скористатися цим сайтом та поділитися з нами своїм досвідом. Принаймні, я вважаю, що якщо знати правильний розмір бюстгальтера, купити його буде набагато простіше. Замість того, щоб мучитися роздумами про розмір, обирайте форму!

 

Зацікавилися? Перевірте самі!