Асиметрія грудної залози. Як виправити?

Асимметрия грудной железы. Как исправить?

 

Не буває ідеально симетричних грудей, але ця асиметрія далеко не завжди помітна. І все ж-таки є випадки, коли вона досить помітна для того, щоб викликати дискомфорт, як психологічний, так і фізичний. Навіть можуть бути труднощі в підборі нижньої білизни, одягу, при заняттях спортом. Цю проблему можна усунути тільки за допомогою хірургічної корекції.

 

Асиметрія може бути як вродженою, так і набутою після годування, коли годування було значно більше однією груддю і менше іншою.

 

Крім форми грудей має значення і форма грудної клітини. Бувають випадки, коли одна сторона грудної клітини значно більше виступає вперед, ніж інша.

 

Корекція асиметрії – одне з найскладніших завдань естетичної маммопластики, особливо, якщо асиметрія поєднується з тубулярною формою грудей, або з птозом (опущенням молочних залоз після значної втрати ваги, годування, або вікових змін- інволюції молочної залози).

 

Для корекції асиметрії встановлюють імпланти різних розмірів. Це можуть бути імпланти з однаковою основою (з однаковим діаметром) і з різною проекцією. Наприклад, у лінійці імплантів Motiva Round і Motiva Ergonomix це може бути середньої товщини проекція Demi і висока проекція Сorse. Або можуть бути використані імпланти одної проекції, але різного об’єму. У лінійці Motiva різниця між імплантами одної проекції – від 10 мл, і різниця у діаметрі від 2,5 мм, що дозволяє підібрати найбільш оптимальний варіант імплантів для корекції в кожному конкретному випадку пацієнтки. У разі асиметрії через несиметричну грудну клітину – імплантів буде досить.

 

Якщо ж асиметрія пов’язана з формою грудей, може знадобитися одностороння, або двостороння підтяжка з доступом через ареолу. Особливо це актуально у випадку з тубулярною формою грудей.

 

Також іноді застосовують власну жирову тканину на додаток до імплантів для корекції асиметрії у випадку з тубулярними грудьми. Цей етап можуть проводити як одномоментно, так і як додаткову операцію. Зустрічаємо дуже хороші результати застосування імплантів Motiva Ergonomix в поєднанні з жировою тканиною в таких випадках. Імпланти Motiva Ergonomix мають відмінну здатність формувати нижній полюс грудей, що дуже важливо при тубулярній формі грудей.