Дівчата будь-якого віку люблять стежити за собою, витрачають на себе багато часу, вибираючи вбрання, косметику, зачіску ?, але чомусь вони не обтяжують себе турботою про найбільш дороге та цінне – Здоров’я!
Рак молочної залози – це найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок. Статистика свідчить, що більше 90% випадків захворювання на рак грудей піддаються лікуванню за умови своєчасної діагностики хвороби. Тому дуже важливо стежити за станом молочних залоз і загальним самопочуттям.
Заходи профілактики
- У віці 20-40 років – огляди у мамолога 1 раз на рік;
- Уже від початку росту молочної залози – ультразвукове обстеження (УЗД) і до 40 років 1 раз на рік;
- Рентгенівське профілактичне обстеження молочних залоз (мамографію) після 40 років 1 раз на рік;
Але ніхто не відміняв самообстеження молочних залоз, яке проводиться 1 раз на місяць в перший тиждень після менструації!
Слід пам’ятати, що особливо у випадку з великими грудьми дуже складно самостійно оглянути та прощупати молочну залозу досить ретельно для того, щоб виявити невелике новоутворення на ранній стадії пухлини. Тому щорічне інструментальне обстеження – це обов’язкова міра для своєчасної діагностики пухлини на ранній стадії. Адже вже за півроку-рік пухлина може розвинутися з першої до третьої стадії.
Симптоми, які повинні викликати занепокоєння!
- Щільні новоутворення в області залози, припухлості, які не проходять після менструації;
- Виділення із сосків, які не мають відношення до лактації, особливо небезпечною ознакою є кров;
- Зморщена, почервоніла, дрябла шкіра;
- Збільшення або зменшення молочної залози в розмірах, зміна форми грудей.
При виявленні у себе таких тривожних ознак необхідно негайно звернутися до мамолога.
Щоб знизити ризик розвитку онкологічного захворювання, потрібно:
- Правильно харчуватися. Дослідження показали, що причиною розвитку раку часто є шкідливі хімічні складові, що містяться в продуктах харчування.
- Грамотно підбирати бюстгальтер.
- Стежити за своєю вагою. Ожиріння сильно збільшує ризики захворіти на рак молочної залози.
- Відмовитися від шкідливих звичок.
- Годувати дитину грудьми. Вигодовування має тривати, поки дитина не досягне піврічного віку. Цей природний процес знизить ймовірність розвитку патологій молочної залози, в тому числі і раку грудей.
- Пам’ятати про спадкові фактори. (При їх наявності частіше звертайтеся до мамолога для консультації і медогляду)
- Займатися спортом. Це зміцнить організм в цілому і допоможе в боротьбі з ожирінням.
Профілактика – наше все, однак іноді хвороба приходить неесподівано, час втрачено і жінка переносить операцію, а іноді і не одну. Мало того, що організм слабшає, ще й психологічний контроль також втрачається, а це напевно найголовніше, що потрібно для повноцінної реабілітації і боротьби з хворобою. Жіночі груди потребують реконструкції, для того щоб повернутися до нормального життя … І сьогодні це можливо! Так-так, так було не завжди, раніше все було дуже і дуже сумно з протезуванням …
На сьогоднішній день виробники грудних імплантів забезпечують нас високою якістю та широким вибором грудних протезів. Один з кращих світових виробників Establishment Labs – виробник грудних імплантів нового покоління, який отримав схвалення контролюючих органів у всьому світі.
Грудні імпланти Motiva – це понад 500 розмірів імплантів – асортимент, здатний задовольнити будь-які вимоги!
Для реконструкції відмінний варіант – анатомічний імплант TM Motiva з кріпленням Anatomical True Fixation. Ці грудні протези відрізняються двома «вушками», за допомогою яких грудні імпланти надійно фіксуються для попередження ротації (перевороту імпланта).
Сьогодні також дуже популярна операція по збільшенню грудей, і часто на це є показання, такі як:
- Гіпотрофія молочних залоз.
- Постлактаційна атрофія грудей.
- Асиметрія грудних залоз.
- Бажання жінки вдосконалити форму і збільшити розмір грудей.
- Вроджені аномалії розвитку молочних залоз: гіпоплазія, мікромастія.
Кожен випадок має свої показання, і кожну дівчину можна зрозуміти, тому що гарні груди підвищують самооцінку дівчат, впливають на поставу, і що приховувати – притягують замріяні погляди протилежної статі ?. Важливим аспектом є також і те, що після проведення даної операції Ви в обов’язковому порядку щорічно зустрічаєтеся зі своїм маммологом, що дуже дисциплінує, і Ви займаєтесь своїм здоров’ям, не відкладаючи на потім ?.
Грудні імпланти Мотіва не залишають байдужими як фахівців, так і дівчат, які хоч раз тримали в руках ці грудні протези. Це шовк в руках, абсолютно натуральні відчуття при стисканні, і звичайно якість – вона на найвищому рівні!
Пластичні хірурги Києва, а також в інших містах України, зможуть Вам продемонструвати зразок, оскільки ми постаралися більшість з них забезпечити семплами. Ви зможете вибрати для себе разом з лікарем свої імпланти – круглі вони будуть або Ергономікс.
Круглі грудні імпланти Мотіва – це грудні протези з ефектом “push up”. Ці імпланти молочних залоз максимально заповнюють верхній полюс молочної залози, надаючи грудям епатажний вигляд.
Грудні імпланти Motiva Ergonomix – це імпланти молочних залоз з максимально натуральним результатом як за зовнішнім виглядом, так і по тактильних відчуттях.
Завдяки нанотекстурі імпланти Motiva мають найменшу ймовірність післяопераційних ускладнень, на відміну від текстурованих імплантів. Ніжна, як шовк, поверхня імпланту знижує інтенсивність тертя між імплантом і тканинами. Це обумовлює безпеку в плані розвитку запального процесу і приєднання бактеріальної інфекції, результат-0% ймовірності «подвійної капсули» і пізньої сероми і жодного випадку імплант – асоційованої анапластичної великоклітинної лімфоми.
Протези грудних залоз виробляються виключно з сировини і матеріалів, які надходять від найбільших і найбільш авторитетних виробників силікону в США, безпека яких підтверджена більш ніж 30-річним досвідом їх застосування в медичній практиці.
Дорогі дівчата і жінки, стежте за своїм здоров’ям, вибирайте якісну косметику, при рішенні збільшити груди – якісні іпланти і безумовно хорошого фахівця, а ми повинні підкреслити, що в Україні пластичні хірурги дійсно на високому рівні і постійно вдосконалюють свої навики.
Будьте здорові!